Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nyáron tényleg nem vesznek le...

Nyáron tényleg nem vesznek le anyajegyet?

Figyelt kérdés
Az arcomon van egy amit már régóta szeretnék levetetni. 18/F

2017. aug. 14. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ma vettek le egyet a hátamról.

De nyáron nem igen szoktak. Szigorúan kerülni kell a napot és emiatt...

2017. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha addig nem megyek napra? :D
2017. aug. 14. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Orvossal beszéld meg. Rajta múlik, hogy vállalja-e?

Én egész nyáron nem napoztam, még nyaralni sem mentünk. Azt mondták, hogy ugye tudom, hogyha augusztusban veszik le, akkor semmi ilyesmi nem lehet!?

Persze tudtam. Nekem már nem az első volt.

Konzultálj dokival! Egyébként mindenhol időpontok vannak, szóval még így is várni kell. Kivéve, ha magándokihoz mégy. Ott talán kevesebb a várakozási idő.

Én májusban kaptam aug-ra...

2017. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keresztanyameknak nyar elejen vettek le az anyajegyet a hatarol es semmi baja, bar nem nagyon medencezhetett tuzo napon
2017. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2017. aug. 14. 23:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem javasolt, mert nem érheti nap és varratszedésig víz sem, illetve a nyári kánikula nem annyira kedvez a sebeknek, így a legprecízebb vágás és varrás mellett sem lehet garantálni a szép sebgyógyulást. Sajnos sokaknak szétnyílik vagy elfertőződik a sebe még magán helyeken is, ezért nem is szeretik bevállalni, vagy csak olyan áron, hogy belekalkulálják az árajánlatban a szövődmény kezelését is.
2017. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!