Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Akinek volt mellnagyobbítása,...

Akinek volt mellnagyobbítása, segítene kicsit?

Figyelt kérdés

Mellnagyobbítást szeretnék, elkezdtem nézegetni az orvosokat, klinikákat, de elvesztem😳 Van vagy 1000 orvos, hogy válasszak? Ti mi alapján döntöttetek? Esetleg ha ajánlanátok pár orvost és leszűkülne a kör, úgy már lehet, hogy könnyebb lenne. Ismerősöm nincs (tudtommal), aki megcsináltatta, így nem tudok senkitől tanácsot kérni.

Illetve az is jó lenne, ha kicsit mesélnétek, hogy hogyan zajlott, mennyi idő volt, mire konzultációra időpontot kaptatok és mennyi idő telt el a műtétig? Milyen volt a felépülés? Van egy 10 hónapos babám, mennyire lesz nehéz ellátnom őt?



2017. aug. 20. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
En nem nagyon nezelodtem orvosok utan, csak megnezegettem a mutet elotti es utani kepeket, epp akcio volt, mondom ez jo lesz.. Hivtak is telefonon, es elmentem. Konzultaciora egybol behivtak, semmedig sem tartott. Persze elotte teszteket meg kellett csinaltatni, az mar kulon fizetesi modszerrel. 1 het utan mar keszek lettek. En a Budapest, Szechenyi teren voltam, Dr. Gács-nál. Felepules idobe telt, 2 hetig levegot is fajt vennem, megszolalni is alig tudtam annyira fajt. Mutet utan valaki legyen melletted, aki tud tamogatni, furdetni stb... Utana mar jobb lesz...
2017. aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg őket.

Dr. Sashegyi Mihály

Dr. Pap Péter

Dr. Csuha Lajos

Illetve attól függ mennyit szánsz rá, mert ha van rá másfél milliód elmehetsz Dr. Krasznai Zsolthoz is.

Én az első 3 orvost néztem ki magamnak, hozzájuk mndenképp elmegyek majd. Nekem tetszenek a munkáik. Néztem más orvost is de nem győztek meg annyira mint ők.

2017. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és ne hallgass másra, mármint ne engedd magad rábeszéni arra amit más mond. Azt válaszd aki neked tényleg szimpatikus és akiben megbízol. Itt úgyis mindenki azt fogja írni akinél volt vagy akihez menni fog. :)
2017. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. El fogok menni néhány helyre konzultációra, meghallgatom mit mondanak az orvosok, de valószínű, hogy várok még a műtéttel, mert nem tudom elképzelni, hogy hogyan fogok lábadozni kisbaba mellett. 😕
2017. aug. 22. 15:15
 5/7 anonim válasza:
43%
Nagyon gondosan válassz magadnak orvost, mert, ha elrontják a műtétet(esetleg pl. elkapsz egy csúnya fertőzést) az későbbiekben nagy bajokkal jár!
2017. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért sem mindegy, hogy ki mellett döntesz, mert egy későbbi korrekció sokkal drágább és nem sok esélyed van jobb orvoshoz bejutni, hisz mindenki utál más után "takarítani".

Elsőre kell jól választani és nem sajnálni rá a pénzt, hisz az implantátum nem olyan mint egy cipő, amit max 1-2 évig hordasz aztán ha nem tetszik veszel másikat.

2017. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hàrom hònapja mütött Dr. Csuha Lajos minden rebdben volt azota is minden rendben!! Maga a műtét kibirható némi segitséggel de a gyògyulàsi idő hosszadalmas !! Emelni szigoruan tilos!! A kozultacio es a mutét között nekem 6 het volt! A doktor Ur szimparukus csendes szakmàjaban szerintem a legjobb legkorrektebb en ez alapjàn vàlasztottam!! Természetes ciciket csinàl nem hatalmas mumelleket nekem ez is fontos volt! 10 hònapos baba mellett kicst meg korai csak akkor tudod vallalni ha egesz napra van segitséged min.ket hétre!! Lehet vàrnod kellene ! Ha van meg kérdésed irj!
2017. szept. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!