Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tudnátok jó plasztikai sebészt...

Tudnátok jó plasztikai sebészt ajánlani Budapesten? Olyat aki elfogadható áron dolgozik?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne 900ezer- 1 milliótól kezdődjön a műtét ára. Mellplasztikáról lenne szó. Volt már időpontom műtétre, csak olyan rosszakat írtak a sebészről aki csinálta volna, hogy nem merek hozzá menni, inkább körbe nézek.

2017. okt. 14. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi a baja a mellednek?
2017. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Márpedig normális sebésznél, nem gagyi alapanyagból kb 1 millió egy mellműtét.
2017. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs szép alakja és bimbóudvar kisebbítést is szeretnék
2017. okt. 14. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Van jó orvos 1 millió alatt. Pl Dr. Csuha Lajos.
2017. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En is dr.Csuha Lajost ajànlanàm 1mill.alatt van!Szakmailag emberileg a legjobb!!
2017. dec. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Olyanhoz szerintem se menj, akiről rosszat írtak. Valószínűleg volt rá okuk. Én például Dr. László Zsoltról tudnék jó sok rosszat írni, bár nem mellplasztikát csináltattam nála. Bár semmit se csináltattam volna nála!
2018. jan. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Dr. Tóth András! 1 millió forint alatt elérhető nála a mellplasztika :)
2019. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!