Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szűzhártya plasztikai tapaszta...

Szűzhártya plasztikai tapasztalata van valakinek?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok,aki átesett ilyen műtéten. Érdekelne minden tapasztalat.

Köszönöm!



2018. márc. 2. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Hat... ennel szanalmasabb es kepmutatobb dolgot nagyon nehezen tudok elkepzelni.
2018. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
hát, ha valaminek, hát ennek az égvilágon semmi értelme...
2018. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A szűzhártya visszaállító műtétre gondolok. Arról biztos hallottatok. Akinek volt ilyen, akár itt,akár privátban írna róla?
2018. márc. 2. 19:51
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen, en is pontosan arra gondoltam, azert irtam amit az 1. valaszban irtam. Se egeszsegugyi, se szepeszeti celja nincs, csakis a puszta hazugsag, hogy 'szuz' a menyasszony.
2018. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát de attól még nem a kérdésre válaszoltál.:/ Engem pedig érdekel a téma.

Úgy tudom, olyanok is választják ezt a megoldást, akiket valamilyen trauma ért ilyen téren. Pl megerőszakolták és így veszítette el a szüzességét...

Menyasszony esetén azt is el tudom képzelni, hogy olyan választja, aki szűz ugyan, de a szűzhártyája pl nem elég ép, mert ugye az több módon lehet lyukas. Valamekkora lyuk mindig van, hogy a menstruációs vér távozni tudjon stb. De ha fél,h nem vérzik,lehet épebbet akar.

Szóval nem hinném,hogy ez egyértelműen rossz, alávaló dolog.

2018. márc. 2. 22:12
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

tudjuk, hogy mire gondolsz, továbbra is a világ legértelmetlenebb dolga.


mondok neked valamit, a szűzhártya eltűnhet jóval előbb, mint hogy valaki szexelne - tampon, sport, stb, sőt, hiányozhat is, alapban.

de na és? az égvilágon semmi jelentősége nincs neki - ezért semmi értelme a műtétnek.

2018. márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6 Nem mondtál újat, viszont kicsit pontatlanul fogalmazol. A szűzhártya nem eltűnik, csak tágul. De egyébként van akinek nem. Tampon felhelyezése mellett is van, akinek magánál az aktusnál vérzik.


Ettől függetlenül a kérdésre választ még nem kaptam, így azt továbbra is várom!

2018. márc. 3. 12:21
 8/10 anonim válasza:
41%
Igen van az országban több helyen is végzik vidéken pl Szegeden.Általában az itt tanuló külföldi egyetemista lányok veszik igénybe mert otthon nagyon nagy problémájuk adodna abból ha nem szüzek.
2018. márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Fitymásító, és fityma makkosító is van? Here felszállító?
2018. márc. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hátha valaki többször is el akarja veszíteni a szüzességét ...
2018. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!