Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Barátom nem szeretné, hogy...

Barátom nem szeretné, hogy megműttesem a melleimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Majd egyszer szeretném megműtettni a melleimet, mert nem tetszenek. Mindig is kisebbségi komplexusom volt emiatt, ami néha felesdésbe merül, aztán látok egy képet, vagy akármit, ahol tök jó mellei vannak a nőnek, és megint előjön. Csőmellem van, és olvasgattam itt pasik véleményét is, de a legjobb is az volt, hogy jaj nem olyan csúnya, meg elfogad így valaki... nekem ez olyan, mint amikor egy csúnya embernek azt mondják, majd találsz valakit, aki nem a külsődet nézi. Nem megnyugtató... Van barátom már rég óta, neki nagyon tetszik, és teljesen ellene van, hogy megcsináltassam (utálja a szilikont). Persze tudom, hogy ez absz. az én döntésem, és még ráérek rajta agyalni (szülés után akarom majd megcsináltatni, nem mostanában).

1. Ti megcsináltatnátok a helyemben?

2. Pasik, ha a barátnőtök úgyis megcsináltatná, hogy ti ellene vagytok mérgesek lennétek?


Nem labda melleket akarok, olyan csepp alakút, ami természetes.



2018. márc. 15. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Implanttal is lehet szoptatni. Meg bizonyos időközönként cserélni is kell, meg emlo ultrahangra vagy mr-re is kell menni.


En csak a macera miatt nem csináltatnám meg, de ha annyira kisebbségi komplexusom lenne, hogy mar belerokkannek, akkor bevallalnam es senkinek a véleménye nem erdekelne az orvosén kívül.


Másrészt ma mar olyan implantok vannak, hogy alig lehet erezni. Úgyhogy a labda effektus a 90-es evekre volt jellemző, de most mar teljesen más anyagokkal dolgoznak.

2018. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

"1. Ti megcsináltatnátok a helyemben?"


Én nem, mert nagyon mütétellenes vagyok. De ha neked fontos, akkor ne mások véleményétöl tedd függöve. Viszont azt gondold meg, hogy milyen egészségügyi kockázatai vannak és hogy nem lehet többé visszacsinálni.


"2. Pasik, ha a barátnőtök úgyis megcsináltatná, hogy ti ellene vagytok mérgesek lennétek? "


Én nem mérges lennék, de valószínüleg nagyon letörné a vágyamat, mert nem olyan lesz utána, mint amilyennek szeretem. Emellett ha valaki a szilikonmellektöl undorodik, az biztos nem tudja elfogadni, ami adott esetben a kapcsolat végét jelentheti.

2018. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Ez a te döntésed szerintem:) Nekem kell magadban ezt helyre tenni:)


Akár hány előtte utáni képet láttam az összesről rikított hogy mű, a csepp alak annyi lehet szerintem hogy a ruha nem dobja ki annyira de szemtől szembe ha látja valaki akkor szembetűnik.

2018. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen mellem van nekem is utálom. És én is megakarom majd műtetni. Baratom is ellenzi.

Nekem elég lenne ha formálya lenne normalis, nagyobb se kell. XD

De nem érdekel a vélemenye, nekem kell tetszen nem neki:)

2018. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

“Nekem elég lenne ha formálya lenne normalis,”

Mármint a formája.

2018. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen formàja, utóbb észre vettem hogy mit írtam :) XD
2018. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Manapság már csinálnak olyan mellműtétet, amiben a tested egy másik részéről vesznek zsírt és befecskendezik, én az t ajánlom. Totál természetes és pont ilyen esetekre van kitalálva.
2018. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is csőmellem volt. Én megcsináltattam. Én sem akartam nagyot, csak szépet.

Meg is kaptam. Imádom

2018. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!