Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megváltoztassam a szemem színét?

Megváltoztassam a szemem színét?

Figyelt kérdés

Most zöld szemem van és szeretem is, mégis sokan mondják hogy nwm igazi zöld,nem látszik hogy zöld, zavaros a színe,nem tiszta stb... Ezért egy ideje azon gondolkozom hogy kék/türkiz szemeim legyenek. Tudom hogy a zöld ritka és sokan szererik a zöldszeműeket és mint írtam szeretem is, de kéket is nagyon szeretenék.

A színváltás folyamata az teljesen mind1


Gondolkodtam a kontaktlencsén is de amiatt nem néznének ki?



2018. márc. 27. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ki nézne ki érte? Nem is tudnák, hogy kontaktlencséd van. Az új emberek így ismernének meg. A régieknek nyilván furcsa lehet, mert így szoktak meg, ez a természetes szemszíned. Én jobban félnék attól, hogy ezután ha a szemembe néznek beszélgetés közben, akkor már nem engem látnak, hanem a másik szemszínt nézik. És nem azért félnék tőle, mert csúnyának találnák vagy bármi rosszat gondolnának rólam, hanem mert rossz érzés lenne, hogy már nem engem látnak, hanem egy másik embert. Nem tudom, hogy elég érthetően írtam-e le.
2018. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!