Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Melyik plasztikai sebész...

Melyik plasztikai sebész végez el korrekciós műtétet TB támogatással?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. 15 éves koromban lefogytam majdnem 50 kilót. A bőröm kis mértékben megnyúlt a hasamon, karomon, combomon, mellemen. Azóta is szenvedek emiatt. Olvastam, hogy ilyen esetekben végeznek plasztikai műtétet állami támogatással. Debrecenben van olyan sebész aki elvégzi?
2018. jún. 8. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben CSAK AKKOR támogatja a TB, ha tényleg elhízott voltál (MBI 30 fölött), legalább 30 kg-ot fogytál és ezt dokumentálni is tudod - azaz elötte a háziorvosnál megmért és a kartonodon feltüntette a kiindulási súlyodat, miután elfogytál, szintén bevezette a lapodra az aktuális adataidat és ezen kívül az elért súlyt legalább fél évig tartottad, mielött müttetni akarod magad.


Ilyen esetben a legtöbb sebész elvégzi a mütétet, szóval nem gond valakit találni, hanem igazolni, hoyg jogosult vagy rá!

2018. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2018. jún. 8. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Az BMI nem MBI....


Érdeklődj körbe nagyon és olyan orvoshoz menj aki nem kontár munkát végez!!! Mert nem mindegy hogy varr össze, hogy gyógyulsz, milyen lesz a heged, mennyire foglalkozik veled utána, stb...


Szent István kórház Dr. Sebestyén Judit. Én őt ajánlom neked. De ez Budapest.

2018. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ma 15:09: igazad van, csak összekeveredtek az ujjaim és nem vettem észre az elírást! De köszi a javítást, így mindenki jól jegyzi meg!
2018. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból írtam, csak javítás volt. De amúgy teljesen igaz amit írtál.
2018. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek, és nem vettem rossz néven, így egyértelmü az,amit írtam.
2018. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!