Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Bajusz Huba? Orrplasztika?...

Dr. Bajusz Huba? Orrplasztika? (Kérdés lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van pár topik hasonló kérdéssel, viszont érdekelnének új vélemények, tapasztalatok. Orrműtétet szeretnék és mivel ő a pesti árak majdhogynem feléért operál, erősen gondolkozom, hogy hozzá megyek, viszont nem szeretném, hogy elrontsa, és olvastam olyat aki nem ajánlaná. A szegedi doktorról beszélek.


Kinek milyen tapasztalata van és kit ajánlana aki nem túlságosan drága?:\ Tudom, minőség > ár, de nem szeretnék milliót kiadni rá:)



2018. jún. 28. 20:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy orrplasztika nincs millióban...

Akik a legjobbak az Rezek Ödön és Kárász Tamás. De szép orrokat csinál Csuha Lajos is.

2018. jún. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, de elég közelít, olvastam, hogy Dr. Rezek van akinek +800k-ért műtött. Az utolsó doktorról nem hallottam még, utána nézek, köszi, ment a zöld kezecske. :)
2018. jún. 29. 16:49
 3/20 anonim ***** válasza:

Sajnos eléggé drágák de az árakat elvileg mindenkinek személyre szabottan adnak attól függően, hogy milyen komplikált stb.

De azért mégis az orrodról van szó és életed végéig viselni fogod.

2018. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%
már nem hangzik jól,dr bubó a legjobb
2018. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Hat en is plasztikara keszulok es hubanal mert alapbol szegedi vagyok. Sok velemenyt olvastam es nagyon sokan irtak hogy nagyon szep orruk lett, es karaszekkal ellentetben nem egy uzlet emberrel fogsz konzultalni aki csak a penzre megy hanem egy orvossal. Szegeden pedig alapbol kiemelkedo az orvosok oktatasa nem csak Budapesten. Olyan pedig aki nem elegedett szerintem minden orvosnal van.
2018. júl. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
igazad van, viszont rezek a legjobb akkor is, igen nála a legdrágább és tuti, hogy nagyon is érdekli őt a pénz, de a lényeg a minőség, és ő megéri a pénzt
2018. júl. 27. 00:01
 7/20 anonim válasza:
67%
Sziasztok, valaki megcsináltatta azóta vele az orrát?
2018. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ne menjetek hozzá, nekem elrontotta az orrom. A terven szép volt, nem győztem hangsúlyozni, hogy a két orrlyuk közti részt vegye fel, mert nagyon lenn van. Az orrcsúcsom felemelte, azt pedig lenn hagyta, így még szembetűnőbb a szintkülömbség, mikor mosolygok 1 teljes centivel van lejjebb, borzalmasan nèz ki. Meg fogom újra csinàltatni, de csakis Rezekhez megyek. Nagyon bànom, hogy nem hozzà mentem elsőre, és csak azt néztem, hogy olcsóbb legyen. Nem éri meg, mert így duplán fizetek.

A másik dolog ami nem volt szimpatikus, hogy a doktort nem lehet közvetlenül elérni, se emailben, se telefonon, csak az asszisztenssel tudsz beszélni. Rezeknek írtam emailt és maga vàlaszolt.

Harmadik dolog pedig a klinika. 1 éjszakát benn kellett töltenem és egy protekciós pácienssel voltam 1 szobába, akinek a testvére orvos vagy mi. A nővér 10-ből 9-szer ha bejött a szobába, csak őt kérdezte hogy minden ok-e, van-e óhaj-sóhaj, majd rám se nézve kiment. Már én szóltam neki, hogy adjanak enni, én nagyon éhes voltam és azt mondták ne vigyek magammal enni, mert nem lehet bàrmit és majd adnak, benne van az árban. Szóval ennivalóért kellett kuncsorogni, és hozott egy danon joghurtot.

Szóval nem voltam elájulva semmitől, senkinek nem ajánlom a helyet, annak sem akinek közel van. Egyszer fizess inkább többet a minőségért.

2019. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Én a 7/8-as hozzászóló vagyok, én végül megcsináltattam nála és tökéletesen sikerült, nagyon megvagyok elégedve a doktor úr munkájával. Már 10 hónapos az orrom. Nekem szerencsére semmi problémám nem volt az ellátással, a nővér nagyon kedves volt és nekem is a szobatársamnak is leste a kívánságainkat, sajnos mindketten többször is hánytunk a műtét után, folyamatosan jött segített, figyelt minket, hozott ropit stb.
2019. okt. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy neked jó tapasztalataid voltak minden téren. Nekem sajnos nem így volt, se az orvos, se a nővérek esetében. Varratszedéskor sem volt túl kedves az orvos, sokszor felszisszentem, mert bocsánat, de fájt, és flegmán odavágta nekem: nem igaz, hogy ennyire fáj, mások hang nélkül kibírják, így nem tudja kiszedni, ha mindig sziszegek. Azért mert mások jobban bírják, attól én nem úgy viseltem, nem vagyunk egyformák, nem egyforma a fájdalom küszöbünk sem. Nekem a műtétből felébredve semmi bajom nem volt, nem szédültem, nem hánytam, és semmi fájdalmat nem éreztem. Ebben sem vagyunk egyformák.

Nekem nagy csalódás volt a klinika, főleg az éjszakai ellátás, alig vártam, hogy reggel legyen, és a férjem hozzon valamit enni:) A végeredmény pedig közel sincs a tervhez, ez a legjobb az egészben. Na mindegy, ez van, én biztos senkinek soha nem fogom ajánlani a klinikát.

2019. nov. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!