Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért ítélik el? (főként...

Miért ítélik el? (főként külföldiek, itt Magyarországon nem annyira elhíresült)

Figyelt kérdés

Néztem videókat, ahol az emberek ázsiaiaknak próbáltak kinézni. (illetve hogy szempilla ragasztóval a szemhéjukat ragasztgatták /igen, ez így most rosszul hangozhat, de szem-szem, szóval ugyanannyira árthat, mintha szempillát ragasztgatna/)

Szóóval, a kommenteket olvasva olyanokat láttam, hogy "egy fehér /javítom, kaukázusi rasszú, ha ez helyesebb(?)/ miért akar ázsiainak kinézni/tűnni"

"koreaboo*-k gyülekezete"

Persze nem ezek voltak, de szinte ugyanezek, csak más szavakkal, és persze angolul.

Miért ítélik el ezek az emberek? Sőt, azokat sokkal többen és jobban elítélik, akik mondjuk olyan plasztikai műtétet akarnak véghez vinni, amivel sokkal "ázsiaiasabb a kinézetük".

Miközben(nem ítélek el senkit aki plasztikáztat, csak ha 50-et csináltat, mint az élő Kevin baba, persze az már más tészta megintcsak) az ázsiaiak ugyanúgy plasztikáztatják magukat, bár főleg a koreai normák/trendnek megfelelően, szóval hosszú orr, dupla szemhéj. Egyszóval, szinte ugyanazt csinálják, csak fordított helyzetben.


Bár ti nem tudjátok megmondani, hogy miért ítélik el, de szerintetek mivel másabb egy dupla szemhéjról/"hooded"* -ból monolid szemhéj, mint egy monolid szemhéjból dupla szemhéj?

Vagy mi a véleményetek a dupla szemhéjról monolidra plasztikáztatás?


Bocsi, de nagyon összekapott lett, és nincs már erőm újraírni. (hanyagság lvl 32.000)


*koreaboo = k-pop, k-dorama fanok, akik nemcsak koreaiaknak akarnak tűnni, hanem azok is akarnak lenni genetikailag(ami persze lehetetlen), szóval ezzel szoktak dobálózni az anti-fanok. Amúgy van is, akire ténylegesen lehet mondani, hogy az, de van, aki valójában nem is az, de mégis annak mondják. Amúgy google-ön jobb magyarázat van.

*hooded = ismét ajánlom a google-t, de valahogy úgy fogalmaznám meg, hogy a felső szemhéj "rácsúszik"/"ráesik" az alsó szemhéjra. Inkább idősebbeknél van ez, de van, akinek a genetikájából adódó.



2018. júl. 5. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most képzeld el, hogy szoliban szénnéégetem magam, hülyehajat vágatok, egyedi festést csináltatok a sportmotorra, és mindenhová bömbiládával meg félautomata pisztollyal járok. Te sem néznéd jó szemmel, hogy fekának mutatom magam, és lehet, úgy éreznéd, csúfot űzök a fajtádból. Ugyanez kínaiban.


Ui.: Amúgy jó a szó, tesó!

2018. júl. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Azért mert gáz. A kelet-ázsiaiak sok kultúrában (többek között európában is) előítéletek és rasszizmus elszenvedői (a fetisizmus is rasszista lásd: "nekem bejönnek az ázsiai csajok"). Ezek a fehér pitsák meg kikenik magukat poénból de nem kapják a pofájukba azt az utálatot, és megkülönböztetést, amit a valódi ázsiaiak igen.


Mert a fehér bármikor mondhatja h ahh én nem vagyok ázsiai csak úgy nézek ki :))))))))) de egy kelet-ázsiai meg ül és néz hogy hátja megint f-szok voltak velem mert nem vagyok fehér, köszbzmeg

2018. júl. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ááá nekem rejtett szemhéjam van, egyrészt utálom, másrészt ettől nem látszom ázsiainak.
2018. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as = az anyukám felől is rejtett szemhéj van jelen. (egyszer azt hitték, kínai, de ennyi.)


Viszont gondolom, hogy ha mondjuk egy kaukázusi görbe orral rendelkezik, akkor azt is műtteti, vagy ha nem lehet, nem csinál semmit. Mert úgy elég hülyén nézne ki.


:)

2018. júl. 5. 20:51
 5/5 anonim válasza:
Az hülye aki elítéli miközben az összes koreai a “fehéreket” majmolja és mindegyik idők plasztikai műtétet csinaltat hogy olyan legyen a szeme mint az Európai és Amerikaiaknak a “fehérek” Korea fanok meg őket egyre megy az egesz
2018. júl. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!