Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nem tudok aludni holnap lesz...

Nem tudok aludni holnap lesz mellnagyobbító műtétem el tudná mondani aki mar átesett rajta hogy mire számítsak?

Figyelt kérdés

345 cc magas profilu Allergan implantátumot kapok.

A tiétek mekkora meg vagytok vele elégedve?

Köszönöm



2018. aug. 13. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! enyém 450 cc. én is nagyon izgultam előtte, de nagyon vártam, hogy túl legyek rajta. műtét előtt megvizsgált az orvosom, elhelyezkedtem a szobámban, papír munka volt, betadinos fürdőt vettem, kaptam egy nyugtató szurit, amitől teljesen készen voltam, jó értelemben :D halucináltam, meg elég vicces kedvemben voltam... aztán betoltak a műtőbe, a kézfejembe infúziót kötöttek, és az arcom elé raktak valamit, aztàn elaludtam. következő kép, hogy az egyik műtős átrak az ágyra én meg kiabálok... aztán a szobában magamhoz tértem, össze-vissza beszéltem, csak annyi érdekelt, hogy sikerült. rendben ment minden. a jobb cicim jobban bedagadt, mert jobb kezes vagyok. eleinte kellemetlen volt, levegőt is nehezebben kaptam (nem vészes, csak furcsa volt a súly a mellkasomon) a beszéd is nehezebben ment. és eléggé fájt is, de kaptam fájdalom csillapítót, ki lehetett bírni... leginkább egy durva izomlázhoz tudnám hasonlítani az érzést, és mintha valaki ülne a mellkasodon. az első éjszaka elég kellemetlen volt, de óráról órára jobb lett. mikor kiszedték a drain csöveket az nagyon nagy megkönnyebbülés volt. érdekes módon a bal cicim alig fájt, a jobb annál inkább. Kb. 3 nap ameddig nagyon gyenge voltam és fájt eléggé. Cataflam sokat segített. és persze a nővérek, és későbbiekben a barátom. Egy hét után alig fájt, másfél hét után elmúlt a fájdalom. 2 hét után volt varratszedés akkor már nagyon jól voltam :) 3. hét után már dolgozni is mentem (könnyű fizikai munka) viszont a 6. hétig óvtam magam mindenféle fizikai megterheléstől. nagyon elégedett vagyok a végeredménnyel. gondolj arra, hogy az a pár nap fájdalom semmi ahhoz képest, hogy a végeredmény tartós és szép lesz. kitartást!
2018. aug. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hat nagyon izgulok. Nem tudok aludni se Nem ehetek nem is ihatok mar. Remélem szép lesz az eredmény. Megkérdezhetem h te hány vmi és kg-hoz kaptad a 450 cc-t?
2018. aug. 14. 01:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagyis Hanyas cm és kh-hoz
2018. aug. 14. 01:23
 4/4 anonim ***** válasza:
175 cm 62 kg, 80 cm mell alatt
2018. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!