Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon elállnak a füleim, és...

Nagyon elállnak a füleim, és emiatt nem tudok semmien frizurát hordani, illetve még csúfolnak is emiatt. Megműtessem, vagy majd helyrealakúl?

Figyelt kérdés
Még fejlődő szervezet vagyok,és attól félek,hogy ha most megműtetem,akkor nagykoromban csúnyák lesznek,hogy nem nőnek vagy valami rendellenesség éri őket.Esetleg tudnátok olyan frizurákat küldeni,ami eltakarja a füleimet? :)

2018. szept. 2. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

szerinted az orvos engedne műteni ha bármi gond lenne belőle?Elve meg sem műti ha nem lehet.

Menj el és műttesd meg, mert jobb mintha lelki bajokkal élnéd később az életedet.


Ha meg korai a műtét az orvos elfogja mondani és akkor várnod kell.

2018. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Műtesdd meg, mert nem fog helyreállni...azt hiszem nem drága, nézz utána, 18éves kortól szerintem lehet műtetni magad
2018. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A műtét végleges megoldást ad, már 5 éves kortól megcsinálják. Csak a legfontosabb, hogy jó orvost válassz! Ebben segíteni tud(unk) a hoxa.hu Fülplasztika topicjában, vagy a FB FÜLPLASZTIKA zárt csoportjában. Ha idengekedsz a műtéttől, van egy könnyebb megoldás - igaz, ez nem végleges, csak kozmetikai: az Otostick. YouTube-on megnézheted, hogyan kell használni. Lehet, hogy számodra ez is meg fog felelni.
2018. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én részrehajló vagyok, nekem tetszenek a különleges fülek. Nekem tetszik pl. az emberminiszter Kásler füle is. Aki pedig biztos meg tudta volna műttetni egy kollegájával.

Tetszenek lányokban is a nagy vagy elálló fülek, jobbak, mint a semmilyenek, kicsik.

Én meg nem műttetném, ha szép karakteres fülem lenne, és nem ilyen semmilyen, mint amilyen.

Amikor valaki megöregszik, akkor megnyúlik a füle is, az orra is, ahogy látom.

2018. szept. 19. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-es: miért, neked milyen füled van? Hogy érted azt, hogy semmilyen? Lehet, hogy tök jól néz(nek) ki...
2018. szept. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!