Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 2 napja van köldök piercingem....

2 napja van köldök piercingem. Normális ha még fáj?

Figyelt kérdés
oxycort sprayt használok.és mondta nekem a pc-s h háromnapig tapasszam le.és most cserélgetem a tapaszt is egynap 2-3 alkalommal mert közben lefertőtlenitem.kicsit csíp is.ez normális? ha igen még hány napig fog fájni?
2010. jún. 22. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Normalis. Embere valogatja, hogy kinek mennyi idö kell a gyogyulashoz.
2010. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy, menj vissza a piercerhez.
2010. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
elsőnek: neked van pc-d? mennyi ideig tartott a gyogyulási idő?
2010. jún. 22. 22:35
 4/10 anonim ***** válasza:

hopp egyanyajegbe szurta nem :O



R.I.P

2010. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem is van pc-m köldökbe és több mint egy hónap kellet a gyógyuláshoz.Kenegesd naponta 3* betadinnal és és ne nagyon érje víz
2010. jún. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5 éve van köldök pc-m nekem 1 hónapig volt gennyes gyúlladt pedig kezeltem a sós sprayyel amivel te is és betadinnal..Ez az egyik legnehezebben gyógyuló pc!Ezt ne felejtsd el!2 hónap kell h kb teljesen begyógyuljon.
2010. jún. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

amugy nem anyajegybe lett szúrva..sőt közel sincs hozzá anyajegy. nekem nem gennyesedik és körülötte nem is piros. csak ha mozgatom akor egy kicsit még fáj.de egyálltalán nem vészes.

2010. jún. 29. 12:26
 8/10 anonim válasza:
teljesen normális.nekem még 1-2hónap múlva is érzékeny volt, néha fájt is.majd elmúlik
2010. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

na hát nekem házilag csinálták 4 vastagabb tűvel,jéggel történt az érzéstelenítés.fél óráig nyúzták 3 tűvel,kiszedték és nem ment át rajta a pc.aztán újra tű,demár 4,forgatták nyúzták aztán mégis átt kellett nyomni a pc-t.azt hittem besz.rok.

a szúrás után nem éreztem semmilyen fájdalmat.

betadin-el kenegettem,nem nagyon zavart a víz-sem.

am. a levegő nagyonn jót tesz neki.csak ne napoztasd.nekem egy másfél hónap alatt teljesen begyógyult.ja és azért fáj most neked mert a bőr alatt most ugye ugymond nyíltseb van vagy micsoda.de majd elmúlik.

2010. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Piciregica ***** válasza:

Nekem már 3éve megvan a köldök pc-m.Nyáron,a legnagyobb melegben csináltattam,ezért fél évig be volt gyulladva.Szal tök normális.

Nincs 1 hónapja h orrpct csináltattam,és az a köldökpchez képest nudli,szal jó kis tréning volt.Én folyton kamilláztam meg bepanteneztem.

2010. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!