Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ki mennyire tartja szépnek a...

Ki mennyire tartja szépnek a nagy orrú emberkéket? Különlegesség, vagy inkább sebészeti alapanyag a méretes nózi?

Figyelt kérdés

Én apukámtól hosszú, keskeny, paci arcot (persze ez nem gúny), anyukámtól pedig hatalmas nózit örököltem. Legalábbis a keskeny arcomból oldalról igen sokat takar. Szemből ugyanakkor tetszetős.

Sokszor gondolkozom, hogy ha lehetőségem lenne, válasszam-e sebész segítségét... :)(:


Nem tudom, hogy ez a robosztus méret kívülről milyen benyomást kelt...


26L



2018. okt. 1. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj, lattam mar lanyt nagy orral es szep volt, lattam mar lanyt kis, “cuki” orral es csunya volt.

Persze szamit az orr, hisz az arcod kozepen van, de ha mondjuk szep szemeid vannak es telt ajkaid, azok maris kompenzaljak.


Nem tulzod el ezt az egeszet? Ha gondolod csatolhatsz kepet ide vagy uzenetben rola, max satirozd ki az arcod reszeit, csak az arcformadat es az orrodat ne

2018. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az a lényeges, hogy harmóniában van-e az arcával, vagy durván "kiáll" belőle, elüt tőle. Ez dönti el, hogy esztétikus-e.
2018. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Van egy ismerősöm. Nő. Hatalmas orra volt, de megműtötték. Aztán férjhez ment. Gyerekük lett, hatalmas orral. Vajon tudta a férje, hogy nagy volt az orra? Bármit változtatunk magunkon, ennek ellenére tovább adjuk az utódnak.
2018. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Miss Endzsi ***** válasza:
58%
Neki is márkáns orra van, mégis szép.
2018. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Miss Endzsi ***** válasza:
2018. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem szép. De ez csak az én véleményem. Ettől függerlenül lehet neked jól áll és harmonizál az arcoddal.

Én a mellemel vagyok így hogy szerintem nem szép ès lehet hogy megműtetem majd.

2018. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek jóláll, szerintem az alakja többet nyom a latba, mint a mérete. Vicces, hogy az összes exbarátomnak (mostaninak is) elég nagy orra volt, nekem fel sem tűnt. Vagy ők maguk hívták rá fel a figyelmem, vagy közös ismerős.
2018. okt. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az jo ha karakteres. Nekem kicsi "tokeletes" orrom van. Es utaltam egesz eletemben pedig sok bokot kaptam erte. Ugy ereztem mindig h karakteres, komolyabb orr jobban illene hozzam. Mara mar kibekultem vele. 26 evesen mar sztem ne valtoztasd meg hiszen mindenki igy ismer. Persze a kirivoan hatalmas, gorbe, furcsa orrot indokolt lehet megmuteni a paciens lelki bekeje erdekeben. De ha csak siman nagy azzal nincs semmi gond. Egy csomo ismerosom panaszkodik h nagy az orra, en meg nem ertem, mert ha rajuk nezek, en egy normalis orrot latok.
2018. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a véleményeket! =D


Szerintem a karakteres orr nem mindenkinek áll jól. Talán nekem sem, mert túl keskeny az arcom, magas, egyenes a homlokom, így oldalról szinte kiugróan méretes. :)

Szerintem kiváltképp nőknél furcsa a kiemelkedő orr. :D


Bár sose tettek megjegyzést rá.., szemből keskeny és szerintem szép. De oldalról nagy, hosszú, és picit hullámos is :D

Valami olyasmi, mint Cserpes Laurának (énekesnő). Csak szemből kicsit keskenyebb.


Haha, 3-as!!,igen, örökölhető a jókora orr :D, nálunk anyukámnak még nagyobb, és görbe, de én nem örököltem teljes egészében azt a formát (nagyon szépnek tartom anyukám <3 , de azért örülök, hogy ezzel a kis szépséghibával nem teljes mértékben ismételte meg magát a genetika :P).

2018. okt. 2. 15:22
 10/10 anonim válasza:
85%

Figyelj, én teljesen megértem, hogy ez zavar. Engem gyerekkoromban nagyon sokat csúfoltak az orrom miatt, aztán persze ez a dolog megszűnt. Megtanultam kezelni a helyzetet, igyekeztem a kinézetemet fejleszteni (smink, ruházat, frizura stb.) és persze intelligensebb és elfogadóbb társaságba kerültem.

Felnőtt koromra kifejezetten szép nőnek tartanak, mégis rászánom magam a műtétre, mert egyszerűen utálom magam visszanézni a fotókon. Mindig is vékony voltam, az arcom, fejem is kicsi és ehhez jön a nagy és széles orr, ami az idő múlásával csak nagyobb lesz. Nem görbe ugyan, de nagyon széles és hosszú, valamint ferde is.

Ami a szerencsém, hogy a szemem és a szám is nagy (jah, meg a füleim is nagyok és kicsit elállóak is, bár ez soha nem zavart.) Emiatt karakteres vagyok és ez szerintem a műtét után is meg fog maradni. Nekem először pont az vette el a kedvem a műtéttől, hogy nézegettem előtte-utáni fotókat és nem egy olyan képet találtam, ahol egy érdekes és különleges arcú lányból egy átlagos, jellegtelen arcot csináltak. Ezt nagyon nem szeretném. Az orvossal is úgy konzultáltam le, hogy semmiképpen sem pisze orrot szeretnék, maradjon meg a jelleg, csak jobban passzoljon az arcom formájához. Januárban lesz a műtétem, már nagyon várom, hogy túllegyek rajta. Egy életreszóló döntést hoztam, ami nem biztos, hogy nagy változást hoz majd, de az alap közérzetemen biztos, hogy segíteni fog.


Más műtétet amúgy nem is szeretnék. Nem akarok tökéletes lenni, sose tetszettek az ilyen egyen-szépségkirálynő jelöltek. Mind ugyanolyanok, kirakatbabák nulla egyéniséggel.


Szóval a kérdésre válaszolva. Simán lehetsz nagyon szép nő nagy orral, de ha téged zavar, akkor érdemes megfontolni a műtétet, de akkor is ügyelj arra, hogy a pont az arcod különlegességét ne veszítsd el.

2018. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!