Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kit ajánlanátok arcplasztikai...

Kit ajánlanátok arcplasztikai műtétre, ki a legjobb Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy régebbi 'baleset' eredményeképp az orrom harántban tört, amit úgy kell elképzelni, mintha egyik oldalra elhajlana, ami már az arcom szimmetriájába belezavar elég rendesen. A másik problémám pedig az, hogy valószínűleg ezen baleset alkalmával szerzett ütés végett nem szimmetrikus a 'két arcom', olyan mintha 'el lenne csúszva'. Ezt jobban nem tudom megfogalmazni. Szeretnék elmenni legalább egy konzultációra egy plasztikai dokihoz, hogy ő hogyan látja, hogy lehetne ezen az állapoton javítani, mert mostanában egyre jobban zavar. Tudom, az orromon egy orrplasztika segít, az arcom problémájának orvoslásában vagyok bizonytalan, hogy milyen eljárás is szükségeltetik, maga az állkapocs csontomat kell-e majd korrigálni, vagy másképp is megoldható.

Ezért szeretnék egy olyan dokihoz elmwnni, aki nem kókler, akinél nem kell majd, ha esetleg műtétre kerül a sor félnem attól, hogy szörnyszülöttként távozok mand a klinikáról és hátra levő életemben bújdokolni kell.

Köszönöm!


2018. okt. 31. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Dr.Pataki Gergely
2018. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj egy olyan röntgent amin látszik a teljes koponya,nekem is van olyan és egyik oldalt hosszabb sajnos a csont,mint másik oldalt . Kis mértékben ,de baromi nagy asszimetriát okoz a fejemen, egy állcsont műtétre van szükség ,hogy helyrehozzák plusz a fogszabályzásra is,mert ezáltal a harapásom is rossz.
2018. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeteket! :)

Igen, azt hiszem nálam is ez lehet a probléma és most, hogy olvastam a hozzászólásodat, belegondoltam, hogy azóta vannak fogászati problémáim (is).. :/ :(

2018. nov. 2. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!