Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül és min. Hány...

Mennyibe kerül és min. Hány éves kortól lehet orr plasztikai műtétet elvégeztetni?

Figyelt kérdés
Kb. 1,5 cm szélességű orrom van, egyenes, nem ilyesmi okból szeretném csak egyszerűen nőiesebb formát szeretnék neki admi :p Hány éves kortól lehetne? Fájna a műtét? Valakinek már volt? Akinek igen, legyenszíves megírni miből is áll egy ilyen folyamat..

#orr #árak #szépség #plasztikai műtét #orrplasztika #orr vékonyítás #szépítőműtét
2019. jan. 10. 02:22
 1/3 anonim válasza:
100%
En 2 eve csinaltattam meg, 17 evesen K. T.-nál. Elmentem egy konzultaciora, egyutt megterveztuk a format majd megmutatta szamitogepen hogy hogyan is nezne ki. Ra egy honapra pedig megmutottek. Altatasos mutet, tehat semmit nem erzel a mutet alatt, miutan felkeltem az altatasbol eloszor fel sem tunt, hogy mar megmutottek.. :D az elso ejszaka nehez volt, mert nem kaptam levegot az orromon keresztul es a torkom is ki volt szaradva de tul lehet elni. A legkellemetlenebb az volt, amikor a tampont kivette az orrombol masnap, az nem tul jo erzes. Ezutan hazamehettem, ra egy hetre kellett visszamenni gipsz leszedesre. Amikor meglattam az orrom, kb a siras kerulgetett, pont olyan lett, mint amilyenre vagytam. Osszessegeben nekem nagyon megerte, sosem voltam kibekulve az orrommal, hihetetlen hogy mennyi onbizalmat tud adni egy szep orr, viszont az ara eleg borsos, 700e ft volt akkor. De megeri ra gyujteni, ha tenyleg zavar az orrod!
2019. jan. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%

Mi a baj az orroddal?

Mielőtt bele vágsz (csak, mert netán behaluzod "milyen szr az orrom") mutizz képet, ha gondolod privátban.


Az enyémnek a szélessége 3,2cm a porcnak legszélesebb pontjánál...

Nem tudom te mit s hogyan mértél...

Az orr szemek közt is 2,2cm.


+ huszonévesen csináltassad majd.

2019. jan. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a választ, 700 ezer forintért egy életre nagyon megéri szerintem. 15 éves vagyok, minél előbb szeretném én is elvégeztetni, kb. 18 éves koromban vagy utána. Nem vészes, csak vékonyíttatni szeretném, családtagjaimnak szebb orruk van, és ezt irigylem... :/ Egyedül én vagyok szerencsétlen. Persze genetika, de anyámnak és apámnak is szép keskeny orruk van szval nem értem. Fájdalom még belefér, úgysem most lesz. :D
2019. jan. 12. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!