Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért kell a nőknek átoperálta...

Miért kell a nőknek átoperáltatni az ajkukat? Ismerek egy nagyon szép, patikus nőt. Csináltatot magának, olyan kacsaszáj szerűséget+műszemöldök. Mi ért? Anélkül is gyönyörű volt, most pont úgy néz ki mint egy tucatnő. Semmi vonzó nincs már benne.

Figyelt kérdés
2019. júl. 16. 15:05
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
#Miért?#
2019. júl. 16. 15:06
 2/18 anonim válasza:
45%

Mert nagyjából annyi esze lehet, mint egy marék káposztának, miért?

Értelmes nőket ritkán látsz műcuccokkal. Ez pontosan olyan kompenzálás valami (személyiségbeli) hiányosságra, mint a pasiknál a drága autó és menőzés.

2019. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
Érdekes, műszáj, műszemöldök inkább a trafikosoknál, pénztársoknál divat, nem a gyógyszerészek között, de hát mindenre van példa :)
2019. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Mert a dus ajkak tetszenek nekik.

Ha normalis a no, akkor siman jol tud kinezni.

Akinek az agyaval baj van, az meg nincs tisztaban azzal, hogy mi szamit meg normalisnak es mi nevetseges.

2019. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4-es,egy alacsony,vékony nőről van szó.Az ajka nagyon elütt az arcától+5 cm hosszú műszempilla.Akárhogy nézzük,nem szép.
2019. júl. 16. 15:25
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Azért mert szép volt és még szebb akart lenni. Régen is sok bókot kapott, most még többet akart. Ez olyan kicsit mint a pénz, minél több van, annál többet akarsz.
2019. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
62%
Szerintem ő így is egy gyönyörű nő! Nem mindegy mekkora ajkai vannak meg szempillái? Örülnék, ha összejöhetnék egy ilyen csajjal. Nincs vele gond, ő sem foglalkozik veled (úgy értem nem beszéli ki egy weboldalon hogy nézel ki), te se foglalkozz vele. De értem, hogy nem rosszból tetted fel a kérdést, csak gondoltam megírom, nehogy rossz irányba menjenek el a dolgok. Lehet, hogy szerinted előnytelen, de ha neki így tetszik, és erre áldozott pénzt, akkor már tök mindegy, fogadd el úgy, ahogy van. Mind a ketten szépek vagytok, én azt ajánlom, hogy jöjjél össze vele minél előbb.
2019. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk arra nem gondoltál, hogy nem neked akarnak megfelelni? Mindenki azt kezd a saját testével amit akar. Ha neki ez tetszik, így érzi jól magát, akkor mi a gond?
2019. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%

Hát én még nem láttam SZÉP felfújt szájú, csodálkozó tetovált szemöldökű nőt. Mind elcsúfítja magát, ráadásul lerí róla, hogy mű.

Fogalmam sincs, hogy az aránylag helyes nők-lányoknak mi szüksége van erre, mit akarnak vele kompenzálni.

2019. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Mit számít, úgysem kellesz neki, te számonkérő barom.
2019. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!