Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercing kivétele után nem...

Piercing kivétele után nem gyógyul a seb?

Figyelt kérdés
Helix piercingről van szó, a piercer kivette miután egy gyulladás után vérhólyag képződött az ékszer mellett, lekezelte, rakott a sebbe Betadine-t és hagytuk beforrni. Ennek 2 napja, a lyuk nagyjából beforrhatott de a helye megmaradt, egy feketés pötty (szerintem alvadt vér), meg nagyon kicsit talán be van dagadva és piros a fülem a környékén. Gondolom ez még mindig a gyulladás, de mikor fog elmúlni? Hidrogén-peroxiddal fertőtlenítgetem meg Tetránnal kezelem azóta, már alig fáj ha hozzáérek, csak viszketni szokott néha, viszont szerintem nem túl szép. Mivel kezeljem, próbáljam ki a kamillát vagy maradjanak ezek? Mikor kellene teljesen rendbejönnie?

2019. júl. 25. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ne várj csodát 2 naptól.

Legalább 2 hét kell neki, de van hogy 1-2 hónap.. vagy több.

23/L/piercer

2019. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!