Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudom természetes...

Hogyan tudom természetes hatásúvá tenni az alapozásom?

Figyelt kérdés

Eddig rosszabb napokon BB krémet használtam, de elfogyott, így végül vettem egy Bourjois Healthy Mix alapozót (amúgyis közelgett néhány fontos esemény, ahová nagyobb sminket akartam készíteni, ezért választottam alapozót). Viszont most így pár hónappal később már nem használom, mert nem tetszik ahogy kinéz (pedig megint kedvem lett sminkelni). Felviszem vékonyan ecsettel és kézzel is próbáltam már, lepúderezem átlátszó púderral és olyan mű hatású lesz az egész. Igazából ez a problémám, hogy púder nélkül összefogja a ruháim, pedig úgy jól néz ki szerintem, de púderral olyan mű/túl sok fedésű lesz. Kicsi pirosítót és highlightert mindig használok hozzá.

Vennem kellene egy bronzosítót is, hogy kontúrozzak vele? Vagy hagyjam az egészet és térjek vissza a BB krémhez? (Mert így nyáron végképp nincs kedvem fullasztani a bőröm és általában csak korrektort használok, de néha kell egy egységesebb fedés.) Lehet valahogyan kisebb fedésűvé tenni az alapozót vagy mit csináljak?


A válaszokat előre is köszi.



#smink #korrektor #alapozás #púder #BB krém #alapozo #Bourjois alapozó #Bourjois Healthy Mix
2019. júl. 27. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem probaltam meg ezt a fajta alapozot. Lehet masfelet kellene kiprobalnod ebbol vagy a puderbol.

Viszont ami nekem bevalt, az a beauty blender!

Alapozas elott benedvesitem/kimosom, utana utogeto (hogymondjam :D) mozdulatokkal eldolgozom. Ezutan a pudert is ezzel viszem fel kis mennyisegben a problemas teruletekre, ahol ki szokott fenyesedni. Majd ecsettel eldolgozom, miutan kicsit allni hagytam (baking).

2019. júl. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendesen aláhidratálsz?
2019. júl. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Használj primert és egy long wear alapozót, az nem fogja össze a ruháidat, meg egy setting sprayt, attól még tovább tart. Ha beauty blenderrel viszed fel nem lesz mű hatása!

Szerintem csak akkor használj bronzert vagy kontúrt ha full coverage alapozód van, egyébként szerintem nem kell.

Bármilyen mas tanács kell írj.

2019. júl. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez az alapozó olyan közepes fedésű, erősebb mint egy BB krém, de pl. nem fedi el a pattanást, de a korrektor jól beletapad.

Mindig aláhidratálok.

Az Essence "fehér" púderét használom (aminek nincs színe a bőrön).

A szemem alatt is tapasztaltam, ha nem púderezek beleül a ráncokba a korrektor de púderral olyan kiszáradt hatása lesz. Mert a homlokomon pár óra után összeolvad és furán néz ki, hogy ott már fényesedik a bőröm a szemem alatt pedig matt.

2019. júl. 29. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!