Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek hogy mutat egy...

Szerintetek hogy mutat egy pasin ha az egyik szeme piros (színes kontaklencsével) a másik kék (természetes)?

Figyelt kérdés
A feltűnőség lenne a cél. Mennyire lenne kifinomult? Taszító lenne vagy vonzó? Vagy egyik se hanem tökmindegy?

2019. jan. 8. 23:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Kifinomult :D


Nevetséges, fiún és lányon is.

2019. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdekes lenne.
2019. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Visszataszító lenne.
2019. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Kifinomult semmi esetre sem. Szánalmas annál inkább.
2019. jan. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tetszik vagy nem tetszik, taszítana vagy sem, de mitől lenne szánalmas?
2019. jan. 9. 07:29
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem én vagyok az a válaszol, aki azt írta, hogy szànalmas, de osztom a véleményét. Pontosan azért, mert feltűnési viszketegségre utal, meg nagyon “anime”. Tehàt gyerekes.


Ha ki akarsz válni a tömegből, akkor millió egy érettebb és kifinomultabb lehetőséged is van...

2019. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Jó ötlet a vörös kontaktlencse de ez a felemás színű cucc nekem sem jönn be (pedig extrémebb stílusú lány vagyok, szóval azt sem lehet mondani, hogy nagyon távol áll tőlem ez a dolog)

A felemás lencse nekem nagyon Merilyn Manson kopi.


Szerintem kifinomúltabb lenne ha mind a 2 szemedben egyforma színű kontaktlencse lenne.

2019. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Metionin ***** válasza:
70%
Biztos van akinek jól áll, ehhez az egész embert kellene látni. Mondjuk én ha már színes lencséznék, mindkettőbe egyformát tennék.
2019. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Szegény öcsémet is megszólják az idegenek, hogy miért visel ennyire különböző lencsét. De nem visel. Neki az egyik szeme világos zöld a másik sötét barna-
2019. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Előszörbis csak ez egyikbe tennék, a másik maradna az eredeti: kék. Másrészt ez csak a szememre vonatkozna, semmi Manson stílust nem kell beleképzelni. Hétköznapi elegancia (vagy mit tudom én, nem lezser, nem hippis tehát viszonylag elegáns stílust de szeretem a feltűnő dolgokat.) és ehhez ez a szem.
2019. jan. 9. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!