Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány mm-es conch piercinget...

Hány mm-es conch piercinget vegyek?

Figyelt kérdés

Pár hete szúrattam a conch piercingemet és profi piercerhez lévén egy sokkal hosszabb ékszert kaptam, ami kezd zavarni és beleakad a hajamba. Tudom, hogy mindannyian mások vagyunk, de kb hány mm-es legyen a pc? 8 vagy kell 10?

Előre is köszönöm ha valaki válaszok! :)



2019. júl. 28. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez tényleg változó. Az enyémben pl. 12 mm-s van. De meg ne tudd, hogy mennyi pénzt költöttem, hogy megtaláljam a tökéletes karikát a helix és a conch piercingjeimre. :D Szerintem még mindig jobb, ha nagyot veszel, mintha kisebbet. De ha megteheted, akkor esetleg vegyél többfélét.
2019. júl. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem karika van benne, 1,6 mm vastag és 14mm atmeroju, mert ugy a golyoja azwoen rafekszik a fulemreha egyenes ekszert szeretnel, szerintem a 10 mm hosszu jenyelmesebb lehet.
2019. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!