Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 évesen ti sminkeltetek?

14 évesen ti sminkeltetek?

Figyelt kérdés
Nem szempillaspirálra gondolok hanem telje sminkre

2019. júl. 31. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Én kicsit hamarabb is, de csak olyan sminket amit suliban nem vettek észre, vagy legalábbis nem szóltak érte.
2019. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Metionin ***** válasza:
24%
Nem. Eszembe se jutott, 14 évesen még masszívan gyerekként definiáltam magam. 16 évesen használtam először minimális sminket.
2019. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%

Nem. Felesleges. :)

Én sosem használtam spirálnál és szájfénynél többet. :)

23L

2019. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Én 14 évesen spirállt, eltüntettem a karikáimat, highlitert, és cicatust
2019. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát sminkeltem, de én nem mostanság voltam 14 éves úgyhogy a teljes smink akkoriban mást jelentett mint most. Alapozó, bronzosító az egész arcra kenve púderként, fagyos/csillámos fehér és kék szemfesték, mosómaci szemek a túl sok fekete szemceruzától, spirál és rengeteg ajakfény. Így utólag bánom, akkoriban nagyon menő volt, de most ránézni se bírok azokra a képekre.
2019. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én igen mert nálunk tiltva volt a suliban és ezért erős szemsminkkel/rúzzsal lázadtam. De már kinőttem belőle és most már szinte csak néha sminkelek :)
2019. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én igen. Volt egy korrektorom, egy avonos púderem ami kb narancssárga volt. Néha használtam szarabbnál szarabb alapozókat, amik arra voltak jók, hogy kiemeljék az összes bőrhibámat és a száraz részeket. A feketet szemceruza az alsó vízvonalra kötelező volt, persze nem is állt jól de könnyű volt megcsinálni. Plusz szempillaspirál amit a mai napig nem tudok remdesen felkenni.

Most már csak max cc krémet, korrektort a szemem alá és púdert használok (plusz szempilla liftingre járok). De kifejezetten szerettem magam minden reggel kimázolni, kepes voltam ezért 5kor felkelni, pedig fél8ra jártam suliba:D

2019. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sajna igen, nem kellett volna, mert még korai volt szerintem és teljesen igaza volt a szüleimnek.

Én kihúztam a szemem is felül,spirál, korrektort és alapozó szerűséget is használtam mert nagyon csúnya volt a bőröm. Ilyen rúzsszerű dolgokat viszont nem.

2019. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

14 éves vagyok és suliba sosem sminkelek

Hétvégén Néha egy kis korrektor meg egy kevés szemhéjfesték de az sem észrevehető.

De sok jóminőségű(pl.: revolution ,nyx) sminktermélem van mert nagyon szeretek velük kísérletezgetni hogy milyen sminkelet lehet elkészíteni🙂 de így nem megyek ki az utcáraXD

De ez nem létfeltét és nem gondolom hogy jó dolog lenne 14 évesen tetőtől talpig vörös rúzsos vakolatba lenni. 1 részt mert nem tesz jót a bőrnek másrészt nem hiszem hogy 14 évesen már 20 évesnek kéne kinézni

2019. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Sajnos a csúnya bőröm miatt muszáj színkorrektort,alapozót és púdert használnom, mert több helyen is nagy piros foltjaim vannak és rengeteg gyulladt pattanásom.Megfelelő krémet még nem találtam rá :/
2019. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!