Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Vélemények a kormokről?

Fiúk! Vélemények a kormokről?

Figyelt kérdés

Szeretitek ha ki van lakkozva egy köröm?

Ha igen akkor milyen színeket szerettek?

Vagy egyáltalán észreveszitek?

Vagy jobban szeretitek ha a köröm festetlen viszont szép és ápolt?

Műkörömmel mi a helyzet?

Vagy titeket tökre hidegen hagy az egész?

Legyszi írjatok kort is


2019. aug. 3. 11:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
72%
Nekem a műköröm nem tetszik, az viszont igen, ha ki van festve. :) 25/F
2019. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Műköröm nem tetszik. Egyszerű, ápolt tetszik. A nagyon hosszú, feltűnő nem tetszik.
2019. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha festve van akkor milyen szín tetszik?
2019. aug. 3. 11:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, bocsi, hogy nőként válaszolok, de nagyon fiatal és éretlen lehetsz még, ha azt hiszed, hogy a pasikat érdekli, hogy most ki van-e festve, meg milyen színűre a körmöd. Ők ezzel nem foglalkoznak.
2019. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen, kb. amit a 4. ír. 😊 nem érdekel, hogy milyen színű kokrétan. Ne legyen nagy, feltűnő, kövekkel meg akármikkel kirakott.
2019. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha van olyan férfi aki megtudja különböztetni a saját festett körmöket, a gél lakkot és az épített műkörmöt akkor az tuti nem a nőkhöz vonzódik...
2019. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Én ugyan nő vagyok, de van a környezetemben srác, aki rendszeresen elmondja a véleményét erről is. :) Ő azt szokta mondani, hogy vagy világos legyen, vagy vörös. A többi színt nem szereti, főleg a sötéteket. (Indoklás: az jut róla eszébe, hogy olyan, mintha rácsuktam volna a kocsiajtót. :D )
2019. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
És akkor oanra cinálod, hod a dakorin teccen a fiúknak?
2019. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:333
2019. aug. 4. 18:56
 10/11 anonim ***** válasza:

#6

Miért ne vonzódna? Elég feltűnő a formáján, vagy azon, hogy naponta vagy csak 3 hetente foglalkozik vele.

2019. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!