Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen vegán & állatkísérletme...

Milyen vegán & állatkísérletmentes termékeket ajánlanátok? (smink, tusfürdő, sampon. Stb)

Figyelt kérdés
Olyanokat mondjatok légyszi ami tart, szépen pigmentált..stb és nektek is jól bevált! Köszi! :)
2019. aug. 3. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen árban? Mármint inkább drogériás, vagy inkább "komolyabb" (nem a drogériás termékeket szólom le, mielőtt valaki nekem támad, csupán nem tudom, hogy hogy hívjam azokat a termékeket) termékeket keresel?
2019. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tusfürdőből ajánlani tudom a Balea markát nagyon olcsó és nagyon tartós az illata én csak ezeket használom fürdéshez!(hátul a vonalkódnál van feltüntetve, hogy vegan-e )
2019. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Balea cuccok tenyleg jok es olcsok, ahogy az elozo irta erdemes lecsekkolni a biztonsag kedveert a flakonon), tusfurdobol, samponbol tobbnyire szt hasznalok.

Drogeriakban van meg az Inecto marka, annak is jo illatu cuccai vannak, bar a sampon nekem nem nagyon jott be.

Ha nagyon sok penzed van, ott a Lush.


Drogerias sminkbol az Essence tutira cruelty free es sokmindenuk vegan is, Catrice szinten.

Makeup Revolution is vegan, es vannak szep palettaik, en egy olcso Catrice szemhejalapozoval hasznalom a szemfestekeimet es ugy szep tartosak a szinei.

Dragabbakbol a Jeffree Starr, Kat von D es nagyon sok kisebb indie marka termekei veganok es nagyon jo minoseguek.

2019. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Balea, Lush, The ordinary, Catrice
2019. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! ^^ Első: a nem túl drága termékek érdekelnek (max 1000-1500 pl szempillaspirál vagy szemhéjtus)
2019. aug. 5. 06:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Alverde - DM
2019. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!