Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért vesznek az emberek...

Miért vesznek az emberek ilyen drága parfümöket?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy miért flancolnak az emberek márkás parfümmel, egyiknek sem jobb az illata mint pl egy avonosnak. Mit gondoltok egy olyan emberről, aki Dior és stb kategóriájú parfümöt használ? szerintem felesleges
2019. aug. 6. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Hát... De... Sokkal jobb az illatuk. :D
2019. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van. Nekem is volt, kaptam, méreg drága de egy olcsóbb nekem sokkal jobb és tovább is érződik az illata...felesleges :)
2019. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel nem “flancolni” akarok vele, magam miatt veszem. Igenis más az illata, jobb mint az avonosé. Volt több avonos termékem (sajnos), kaptam tőle kiütést is. Számomra az avonos parfümök nagyon gagyik és büdösek.

Használok Dior, Guerlain, Jimmy Choo stb márkákat, és igenis sokkal jobbak és tartósabbak mint ezek a párszáz forintos avonos kencék. De mielőtt mindenki lehurrog, ez csak az én véleményem.

2019. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem fáj a fejem az avonosoktól. De nem is veszek túl drága parfümöket, van általában egy téli meg egy nyári, és amíg el nem fogy, váltogatom. Egy üveget kb. 8000-ért veszek, és vagy két évre elegendő így. Vagyis évente 8e költség a parfüm, naponta kb 20Ft. Ennyit megér, nem?
2019. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert megtehetik. Miért vesznek az emberek ilyen drága ruhákat, telefonokat, stb.? Mert van rá keret. Nyilván aki épphogy kitudja fizetni a rezsit, az nem fog ilyeneket venni (vagy igen, de ott már baj van az értékrenddel).


Én nem gondolok nagyon semmit se róluk. Mármint, én magamnak nem hiszem, hogy vennék ilyen árban, mert nekem nem olyan fontos a parfüm. Néhány parfümöm van, de őszintén, alig használom őket. Egyszerűen nekem a parfümhasználat nem reflexszerű. Sokszor ha megyek valahova elfelejtem használni, egyáltalán nincs a fejemben a gondolat, hogy használjam. Szóval nekem alapból nem érné meg annyira. Viszont aki meg szereti a parfümöket, annak ez már megint más.

2019. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5-ös válaszoló vagyok.

Meg nyilván attól függ, hogy az ember mennyit fúj magára, de egy parfüm sokáig elég. Szóval nem kell sokat spórolni arra, hogy pár havonta, vagy akár ritkábban beleférjen a keretbe egy drágább parfüm.

2019. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös válaszoló vagyok ismételten.


Az, hogy jobb-e az illata, az megint relatív. Mármint, mindenkinek más. Mindenkinek más az ízlése, más tetszik.

2019. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok. Az meg a másik, hogy van, ami két év után még mindig félig van. Bevallom van jópár, de kb fele fele arányban kaptam is vettem is. Nekem megéri, mert nem fujkálom el mint más aki a ruháit is összefújja vele és kb már ki is ürült az üveg. Azért szeretem őket mert tényleg max 3 fújás és nap végéig kitart.
2019. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert màr 3 ève meg van, és még mindig van benne. :)

Nagyon jó az illata, mèg kimosott ruhàn is érezhető és elég belőle egy fújás.

Az olcsobbak nem voltak nekem ilyen tartósak, megfogtàk a ruhàmat. Illetve egy ismerősöm aki olcsóval fujogatta a nyakàt, a parfüm miatt bepigmentàlódott a bőre.

Mindig ugyan oda fujta, és most ott van a nyakan egy nagy sötétbarna folt, mintha piszkos lenne.

2019. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon is nem mindegy,hogy milyen illat van rajtam.Csak drága parfümjeim vannak,és mindet imádom.Tartósak minden értelemben,finom az illatúk és nem lesz kiütésem egyiktől sem.Az avon és társainak nekem nagyon nem jön be az illatuk,soktol a fejem is megfájdul.Illetve iszonyat gyorsan eltűnnek a bőrömről,na meg nem az érzékeny bőrűeknek lettek kitalálva.
2019. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!