Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajánlanál egy jó porpúdert?

Ajánlanál egy jó porpúdert?

Figyelt kérdés

Olyan kéne amit könnyedén felvihetek 1-2 mozdulattal szóval nem kell vele vesződni annyit hogy felvigyem csak így gyors mozdulatokkal és szép és egyenletes színt kapjon az arcom.Csak hétvégenként használnám bulikba meg ilyesmi.Tudnátok ajánlani egy jót ? Ártól függetlenül ami nektek bevált.


(remélem érthetően leírtam :) )


2010. júl. 12. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem az Avonos jó..:D

[link]

2010. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez az Avonos inkább bronzosító (vagyis halántékra, arccsontra ajánlott felvinni, kb. így:

[link] ---csak látod neki rózsaszínes).

Ha az egész arcodra keresel, szerintem jobb lenne pl. Maybelline, Max Factor vagy ehhez hasonló, nevesebb márkák közül választanod, pláne, ha csak hétvégén használod.

Nem fogy el olyan hamar, de szép lesz a bőröd tőle. :)

Bemész egy spéci üzletbe, ott szoktak teszterek lenni, próbálgatsz (mi illik a bőröd színéhez leginkább, melyik fed leginkább), kikéred az álldogáló néni :D véleményét meg ilyesmi. :)


Remélem segítettem!

19L

2010. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Synergen..nagyon jóó és csak 600Ft
2010. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok

ezt a rossmannban lehet megvenni

nekem nagyon bevált :)

2010. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ismerek egy amolyan alapozós púdert a neve: Sheer Cover, sokaknak bejött.
2010. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm hasznos válaszok voltak :)
2010. júl. 15. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!