Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legtartósabb szemöldö...

Melyik a legtartósabb szemöldökfesték?

Figyelt kérdés

Már próbáltam a Profipilt, az volt eddig a leggyengébb, a legtartósabb pedig a Refectocil, de az is 2-3 nap után lekopik.

Gesztenyebarna színű hajam, a szemöldököm pedig nagyon ritka, és sajnos elég világos is.

Tud valaki olyan módszert esetleg, ami ennél tartósabb lenne, és nem kellene minden reggel a (ceruzàval) festegetéssel szórakoznom? :( Már azt is próbáltam, hogy szempillaspirállal végigszaladok rajta, csak nagyon kis rövidkék a szálak is, és mire megszárad annyira, hogy rá tudjak menni ceruzával, az is sok idő!

Már nagyon belefáradtam az évek alatt, hogy minden egyes reggelt ezzel kezdek. Microblading tetováláson is gondolkodtam, de utànanéztem rendesen, hogy ki a legjobb benne, és sokallom érte azt a 200 ezret... :(

Tapasztalatokat, véleményeket előre is köszönöm szèpen!


2019. aug. 13. 22:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Utólag látom, hogy rossz kategóriába nyomtam be a kérdést, amiért elnézést kérek, igyekszem korrigálni..!
2019. aug. 13. 22:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy a hennàval festett szemőldök festés tartósabb.
2019. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!