Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik azok a highend/luxus...

Mik azok a highend/luxus termékek, amik szerintetek 'must have' otthon?

Figyelt kérdés

Nem azokra gondolok, amiket a DM-ben, Rossmannban, Müllerben árulnak. Én ezeket használom, de kíváncsi vagyok, hogy ki szerint mi az, amit legalább egyszer az életben ki kell próbálni a borsos ár ellenére is.

Alapozó: MAC Studio Fix, EL Double Wear, Lancome Teint Idole

Korrektor: Tarte Shape Tape, NARS kis tégelyes, YSL Touche Eclat

Púder (kompakt, loose): Fenty Beauty, Laura Mercier, Too Faced

Bronzer: Tarte (utazáshoz, a Glow to Go szett), Fenty Beauty, Benefit Hoola

Pirosító: NARS, Tarte paletta, Hourglass Ambient Lighting

Highlighter: Fenty Beauty, Cover FX, Tarte (ez mondjuk paletta), Givency Teint Couture, Benefit paletta, ABH paletták

Szemhéjpaletták: ABH, Huda Beauty, NARS, Too Faced, Natasha Denona


Még csak egy éve sminkelek komolyabban, előtte igazából szinte csak L'Oreal, Max Factor, vagy Maybelline termékeket használtam. Sokszor van, hogy a hype miatt csábulok el (pl a NARS esetén). Ezért is érdekel, hogy van-e olyan termék szerintetek, ami tényleg a 'leglegleg' kategória, és az árát is megéri?


2019. aug. 14. 22:39
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja, a rúzsok és a fixálók kimaradtak, most látom.

Rúzsból igazából a MAC-et szeretem a legjobban, folyékony rúzsokból pedig az ABH-t, Kylie Cosmetics-et, és a NARS-ot.

Fixálóból pedig még csak az Urban Decaytől próbáltam az All Nightert.

2019. aug. 14. 22:40
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nincs. Mióta a bőrápolásom rendben van, nem csábít el semmi, mert tudom, hogy az én arcomon nem jobb a YSL, mint a Miss Sporty. És bennem is van egy kis sznobocska, de nem. A legnagyobb csalódás a Dior szempillaspirál volt, aminél az Essence-em sokkal jobb.


Az a baj, hogy az ilyen termékektől az áruk miatt photoshop hatást várok el. Mintha élőben filter lenne rajtam. Mert nem akarom több 10 ezerért megvenni azt a korrektort, ami ugyanúgy szárít vagy lejön, mint a 2 ezer forintos.


De ha lenne annyi pénzem, arcápolásban biztos használnék pl. La Mer-t.

2019. aug. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

sose vennék ennyi pénzért sminket. nem is használok, amit meg igen, az max 2ezer ft évente :D

majd ha pénzt keresel, rájössz, mekkora pazarlás ez a sok szutyok

2019. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!