Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ha a pénz nem lenne akadály,...

Ha a pénz nem lenne akadály, és megépíthetnétek álmaitok házát, milyen lenne? Mik lennének benne olyan dolgok amik nem szokványosak?

Figyelt kérdés

2017. máj. 27. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Jacuzzi

Szauna

Kondi terem

Mozi terem

Úszómedence

Ping pong

Darts

Biliárd

Bowling

Csillagvizsgáló

Kb ennyi :)

2017. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Lenne benne külön mosókonyha, hogy ne a fürdőszobában zakatoljon a mosógép, és mellette egy vasalószoba, ahol szárítanám is a ruhákat, amiből nyílna a gardróbszoba, ahol tárolnám a ruháim, és abból nyílna a szobám.

Lenne egy külön könyvtárszoba, ott dolgoznék és kutatnék. És lenne egy külön műtermem is. Természetesen egy ekkora házhoz egy úszómedence is dukál. Egyik fele beltéri lenne, de a másik fele már a szabadba érne, ha jó az idő, egy mozgatható tető, vagy oldalfal megoldással. Gyönyörű kertem lenne, melyre külön kertészt foglalkoztatnék, és természetesen lenne egy házvezetőnőm is. Egy kedves, pufók asszony, aki kitűnő ételeket készítene. Rendszeresen nagy vendégségeket tartanék, melyre mindenféle okos és szórakoztató embereket hívnék, művészeket és tudósokat, meg a legjobb barátaim. Hatalmas kertem lenne, melyben lampionos jazzpartykat tartanék, a legjobb muzsikusokkal, meg komolyzenei hangversenyeket. Elég nagy lenne a kert ahhoz, hogy elég távol legyen tőlem minden szomszéd, hogy engem se zavarjon senki és én se zavarjak mást.

2017. máj. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Nekem nem a pénz akadály, hanem a gondozása.

Még egy 30 nm-es garzonba is beletörik a bicskám.:)

2017. máj. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Kacsaláb lenne alatta.
2017. máj. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk szinte nem akadály, magyarán majdnem olyan lesz mint amit megálmodtunk. Amin változtatnék, ha tehetném, kb. kétszer ekkora telek jó lenne (800m2-esa telkünk), de itt nem kapható akkora ezért kettőt kellene venni amire 2x a közműveket bevezették stb... na, logikátlanul és igazságtalanul drága:)

Ami nem szokványos és lesz: medence, egy normálisabb méretű kerti tó (kb. 50m2 alapterületű), szauna, pezsgőfürdő, 12m2-es üvegház avokádófával :)

A házon belül semmi extra, csak talán a szép nagy kandalló, inkább a rusztikus berendezést kedveljük.

2017. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a gardróbszoba és a mosószoba extra, az természetesen lesz... de itt az alapvető. Mondjuk nem nagy, de nagyobb nem is kell. Gardrób 8m2, mosószoba+fűtésnek, bojlernek, tároló, stb. 15m2.
2017. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Vályogból lenne, 10+km körzetben senki más nem élne, nádtetős lenne, a budi kint lenne az udvaron, a víz gémeskút és ásottkútból jönne, és áramom sem lenne, csak én és a természet + lovak, kecskék, tehenek, kutyák, macskák, stb stb.
2017. máj. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Évek óta hordozok magammal egy képet, hogyha majd megtehetem, ezt szeretném megépíteni.

Nekem nagyon tetszik, maga a ház is és a környezete is. Még kell dolgoznom egy keveset, hogy nekikezdhessek :-)

[link]

2017. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8.15


Ilyet szeretnék én is, csak én még néhány embert is elrabolnék hozzá, és valamit adnék nekik, hogy még örüljenek is annak, hogy velem élnek. Különben nem bántanám őket, mindent megkapnának.

2017. máj. 31. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!