Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » HOgyan rajzoljak tökéletes...

HOgyan rajzoljak tökéletes tusvonalat?

Figyelt kérdés

Jöhetnek tippek ti hogy csináljátok.

VAlamint valami ötlet a remegő kezemre? Sajnos nem tudom miért, de ahányszor szeretném megrajzolni a tusvonalam elkezd szörnyen remegni a kezem és így totális káosz lesz az egész :/ A ti kezetek is remeg ilyenkor? Hogy sikerült így megcsinálnotok a tökéletes sminket?


20/l



2019. aug. 17. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak minimálisan remeg,de elképzelhető hogy nem támasztod ki rendesen,akkor tud szörnyen remegni. Támaszd meg az arccsontodon vagy segítsd ki a másik kezeddel.

Rengeteg féle tusvonal létezik,nincs olyan hogy "tökéletes". Attól függ,milyet szeretnél. Van rá rengeteg mód,praktika,nézz utána az ilyen Youtube videóknak.

Én úgy csinálom,hogy a szemem sarkából húzom egyenesen a fülem felé,majd egyenes vonallal vissza a szemhéjam felé. Van aki a görbített vonalat szereti van aki csak a tövét festi farkinca nélkül. Sokféle lehet.

Ha nem lett a legélesebb,vagy kicsit nem szimmetrikus,akkor alapozót teszek egy vékony ecsetre és kijavítom vele.

2019. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki tégelyes tussal,ami ilyen gél állagú.
2019. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csináld asztalnál és rakd le a könyököd majd támaszd a kézfejed közben az arcodhoz, így kényelmesebb is. A tusvonal húzást gyakorolni kell és még a profiknak se sikerül egyből a tökéletes. A tengelyes tussal talán valóban egyszerűbb meghúzni. Vannak ilyen tus sablonok is, esetleg szerezz be egyet. Ha majdnem egyforma de az egyik vastagabb akkor ne töröld le hanem próbáld alakítgatni.
2020. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!