Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tökéletes szempilla spirál?

Tökéletes szempilla spirál?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami vízálló, nem kenődik el x idő után, dúsít és nem ragadnak tőle össze a szempilláim. Van ilyen spirál? Illetve, ha van akkor hol lehet kapni?

2019. febr. 13. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem használj szempillaspirál primert. Én ezt használom:

[link]


Erre szinte bármilyen szempillaspirált teszel, annyira szép az eredmény, hogy nekem még soha nem volt ilyen. Hosszú, szépen elválik, formás.

Ez az alap formázza, mivel nem színes, így nem kened el sehova. Erre a szempillaspirál már csak színezés, azzal már nem kell formázni.

2019. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lol, 9000 ft
2019. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2019. febr. 13. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:
1D műszempilla!
2019. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lancome a tutti, de már kb 35 éve az.

Azért ennyi időn keresztül nem lehet sz..art eladni.

De csak a standard változat, semmi extra, azt vedd.

és nagyon de nagyon keveset hagyjál a kefén !!! , ez a lényeg benne.

2019. febr. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne kend vastagon, max 2 rétegbe, de a legeslegjobb, ami olcsóságán kívül minőségével is túlzás nélkül messze üti a Lorealt(én azt is szoktam használni): ez a Cien Volume, sárga tubusos, régen fekete volt...
2019. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasznalj szempilla primert spiralozas előtt aleverde szempilla primere teljesen jó, maybeline lift lash szempilla spiralja nagyon szép pillákat eredményez.
2020. jún. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!