Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz, ha egy huszonéves nő...

Gáz, ha egy huszonéves nő csak szemceruzát használ és nincs szétvakolva, mint a többi?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 10:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb nő nem használ sok sminket...

Nem, nem baj, te is tudod.


De már nevetséges ez a versengés, nem leszel attól jobb vagy okosabb, hogy kevés sminket viselsz

2019. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Szemcerkát alul-felül szoktam, de csak azt.

Jöhetnek még, am köszi

2019. aug. 19. 10:48
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Szétvakolva mint a többi!? Ez nagyon is bántó.
2019. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Attól függ, kire gondolsz(ill ha mégis megbántottalak, akk bocsi, ezer bocsi).

Ara gondolok, hogy olyan Kim Kardashianra átformált nők vannak többségbe nálunk itt vidéken az utcán, mint pl a vastagított szemöldök, műszempilla, füstös szem, alapozó, arckontúr stb.

Itt egy kép is róla: [link]

2019. aug. 19. 11:28
 5/21 A kérdező kommentje:
A kinagyított fényképre célzok amúgymeg
2019. aug. 19. 11:28
 6/21 A kérdező kommentje:

Na ez nekem a "szétvakolt", hogy erőlködik, hogy természetes legyen az összhatás, mégis valahogy nem az, mert műnős ez a kinézet.



És mégegyszer ezer meg ezer bocsánat, h megbántottam valamelyikőtöket.

2019. aug. 19. 11:30
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, de a szemceruzát is szépen el kell dolgozni, és nem árt aláalapozni kicsit, mert kimondottan igénytelen, mikor elkezd szétfolyni/lekopni.

Azért nem árt kísérletezni más sminktermékekkel sem, tussal, szemhéjpúderrel is ki lehet szépen de természetesen emelni a szemet anélkül, hogy sok lenne. Nem csak két véglet létezik.

2019. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban bejött a szemhéjpúder, természetesebb azzal kihúzni. Ha szemceruza, akkor azt satirozni kell picit. Én még megtoldanám szem alatti korrektorral amit v alakban vinnék fel + szemöldök átlátszo zselével, ha alapból jó a formája. És még egy szempillaspirál, pirosíto is sokat dobhat. Sztemlég sertő ez a ,,szétvakolva". Attól, hogy valaki nem tud szépen sminkelni nincs szét vakolva, tegyük fel csak a szemöldöke van erősebben kihúzva stb. És nagyon sokan nincsenek szétvakolva, nem hogy a többség. A kardashianos insta sminket meg sztem utcára nem sokan csinálnák meg, már csak a smink hossza miatt sem.
2019. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

A felfogásod a gáz ès gyerekes is.

29 èvesen ėn meg egyáltalán nem sminkelem magam hètköznap, csak alkalmakkor.

2019. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én natúrsminket teszek fel, nekem ebbe nem illik bele a szemceruza, számomra túl erős.


Általában ha hallom, hogy valaki "csak szemcerkát" használ, ezt látom magam előtt.


[link]

2019. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!