Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van egyáltalán rajtam kívül...

Van egyáltalán rajtam kívül még olyan huszonéves lány aki nem sminkeli mindig magát?

Figyelt kérdés
Sokszor látom a kis 13-14 éveseket, hogy iskolában is úgy ki vannak kenve hogy borzasztó, meg az öltözködésük is inkább discoba való nem iskolába, én ezen eléggé kiakadok, félreértés ne essék, nem vagyok maradi meg ilyenek, de én még most 20évesen se kenek magamra naponta 1kg sminket, sőt hétköznap nem is szoktam sminkelni magam, de ahogy körülnézek az ismerőseim között nem nagyon találok olyan fiatalt, aki csak alkalmakra sminkelné magát. Tényleg ilyen elengedhetetlen ez, vagy csak én vagyok ilyen régimódi?
2011. febr. 1. 12:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rengeteg van, nekem az ismerőseim is főleg ilyenek. Én hétköznap max szempillaspirált használok, de azt se gyakran :) Általában csak akkor rakok fel hétköznap sminket, ha valami überkómás fejem van amit leplezni próbálok :D
2011. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár én 28 vagyok, de sosem volt rám jellemző a smink. Egy kis szempilla spirál, szájfény elég.
2011. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok, de sosem sminkelem magam (szó szerint semmivel még 1 kis szájfény vagy szempillaspirállal sem). Egyszerűen irritál, ha rajtam van a smink.. amúgy én is elszomorodom mikor látom a sok kis 13-14 évest kivágott felsőben magassarkúban 1 kiló sminkkel.. :(
2011. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Van, bár én már harmincéves... Sose sminkeltem magam. Nem éreztem szükségét és zavarna is a mindennapokban.


Néhányszor csináltak nekem alkalmi sminket. Amolyan színpadi szereplés elengedhetetlen volt. Akkor is zavart, hogy mikor fáradtak a szemeim, nem tudtam megdörzsölni, stb.. :-)


De hétköznapokban ilyet soha... Néha egy szájfény esetleg. Vagy ha kiüt egy nagy ragya a képemen, akkor csak azt a pöttyöt tompítom egy 625ezer éves alapozóval.

Körmömet is szökőévente ha festem, azt is csak világos színűre.

Nem hinném, hogy jobb lenne attól, ha festeném magam...

2011. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

en is 14 eves koromban ki sem mozdultam a hazbol, ha nem voltam kisminkelve, es nem szamitott mennyire kenyelmetlen a ruha, mert divatos volt.

most 21 evesen nem sminkelem magam, esetleg spiral, szajfeny, es lazan oltozok. mindez jol all, elegans, egyszeru. az arcborommel minden rendben.

mar csak azon gondolkozom, hogy lehettem akkor idiota?

2011. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
13-14 évesen tényleg felesleges a smink, azzal csak kinevettetik magukat a lányok. Huszonévesen, viszont már nem lányokról, hanem nőkről beszélünk, és egy nő megjelenésén sokat tud dobni egy KEVÉS smink. Egész más lesz a megjelenésed. A jó smink, akkor az igazi, ha szinte nem is látszik, hogy van rajtad. Akiket nem avatsz be, hogy sminkeled magad, nem is fogják megmondani. Alkalmakra persze lehet erősebbet használni. Szerintem nyugodtan sminkeld magad a hétköznapokban is, sokat fog dobni a megjelenéseden. Nem kell a két végletbe gondolkodni, hogy "vakolat" vagy "á la natur", ott van az a bizonyos arany középút is, na meg a régi mondás, hogy a kevesebb több! 20N
2011. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Olyat ismerek, aki kizárólag kivételes alkalmakkor sminkeli magát, akkoris visszafogottan. És gyönyörű leányzó... Sminkkel és smink nélkül is.
2011. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én változó. Volt olyan időszakom, amikor smink nélkül ki se léptem az utcára (17-18 évesen, mert előtte anyukám tiltotta), aztán ez redukálódott.

Most a szempillám tartós festékkel befestem, ez jó, mert egy hónapban egyszer elég, és valójában észre se venni, hogy van rajta festék, csak kicsit szebb, így ha nincs semmi extra dolog, akkor csak ez van rajtam. Meg színezett labellot teszek a számra.

A bőröm alapvetően rendben van, ha valami miatt ragyásabb lennék a kelleténél, és van időm, akkor felteszek púdert, de nem jellemző (ha nincs időm az arctisztításra, akkor a púderezésre sincs :)).

2011. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
Én se sminkelek. Nincs rá se időm, se energiám, nem is sminkelek túl jól, meg már nem is tudom, hogy hova raktam a sminkkészletem, nem is tartom egészségesnek, mert eltömíti a pórusokat, tönkreteszi a bőrt. Régebben alkalmakra sminkeltem, de hétköznapra sosem.
2011. febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

igaz én 18 vagyok de én csak 1 kis alapozót szoktam az arcomra tenni a hideg időkben mert nekem piros és nem tetszik, az alapozó meg kicsi színt ad.. :) meg rózsaszines szájfényt a tűzpiros számra... :)

ennyi.

2011. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!