Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az 1D-s szempilláa ragasztójár...

Az 1D-s szempilláa ragasztójára allergiás lehetek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy 1D-s műszempillát, alapvetően nem vagyok az a mindenre érzékeny bőrű lány, de van amire allergiás vagyok(csak pár dolog, inkább samponok). Viszont láttam pár képet ahol a ragasztóra allergiás volt az alany és nagyon csúnyán bedagadt a szeme.

Nagyon sok időt spórolna nekem meg reggel ha lenne ilyenem mert minden nap szempillaspirálozok, a másik meg az, hogy elég nagy szempilláim vannak és azt se szeretném ha kihullana(igen tudom, hogy cserélődnek, de nem szeretnék kopasz szemekkel járkálni, és lehet másodjára nem olyan szép nőne ki a vegyszerek miatt) Sok helyen utána olvastam, de természetesen a magát reklámozó kozmetikusok/kozmetikumok nem fogják leírni, hogy kb milyen arányban allergiásak rá az emberek.

Esetleg, egy hozzáértő, vagy olyan akinek van írhatna megköszönném :))



2019. aug. 22. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Én sokban nem tudok segíteni.. Ez tényleg egyén függő.

Az én kozmetikusomhoz sokan járnak pillázni, én is pár hónapja kezdtem el semmi bajom tőle de előtte anyukám allergiás volt. Féltünk, hogy hátha én is, de nem.

2019. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!