Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Parfümök hűvösebb tavaszi/nyár...

Parfümök hűvösebb tavaszi/nyári estékre, illetve őszre egész napra?

Figyelt kérdés

Jelenleg tavasszal és nyáron, nappal a Nasomattonak a Silver Muskját használom leginkább, most ez a kedvencem… Van még az Original Vetiver Creedtől, azt is szeretem, de amióta megvan az előbb említett, inkább azt használom.


Ezek valahogy hűvösebb estéken azonban nagyon nem adják…


Őszi-Téli illatot pedig már régóta keresek, most berendeltem a Nasomatto Pardon nevű illatot, s tetszik is, de ez nagyon télies, tényleg csak a legnagyobb hidegben, leginkább télikabáthoz jó szerintem…


Így mostmár csak egy olyan illat kéne ami az hűvösebb tavaszi estéket és a nem túl hideg őszi mindennapokat le tudja fedni… Lehetőleg egy parfümöt keresek erre a célra.


Van valami ötletetek?


26/f


(Lehet akar uniszex illat is)



ápr. 28. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem átmeneti időszakokra a PDM Layton vált be.
ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!