Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik jobb márka: a Moonbasa...

Melyik jobb márka: a Moonbasa Nails, vagy a Perfect Nails?

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Perfect nails
2019. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én most próbáltam ki először egy 4ml-eset (nagyon kicsi, ahhoz képest 1700ft),de nem folyik el, mint a Moonbasa, könnyebb vele dolgozni, bár nagyon vékony az ecsete. Kár, hogy ilyen drága a kicsi kiszerelés.
2019. aug. 27. 18:58
 3/8 anonim ***** válasza:
A perfexct géllakk az egyik legolcsóbb a piacon... A körmözés meg drága hobbi
2019. aug. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Moonbasa Nails sokkal olcsóbb és nekem nem jön úgy be mint a Perfect. És hidd el, csak egyszer kell beruhazni és megsporolok két, három hetente 3000-3500ft-ot.igy nézve már nem is olyan drága hobbi.
2019. aug. 28. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, milliós tételem van már benne... Bár nekem ez a munkám... Szóval még mindig drága, hobbi...
2019. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én magamnak csinalom. Van 15db lakkom egy lámpám, rózsapalca, körömlakklemoso, vatta, primer, nail prep, bonder, reszelők. Ennyi. Nekem megéri nem kiadni sok pénzt, hogy egy idegen csinálja meg a körmöm.
2019. aug. 28. 22:46
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem is ez volt a kérdés 🙂.
2019. aug. 29. 09:28
 8/8 ZoéHarmati válasza:
Szia . A perfect nails géllakkok biztosan jók mert nem folyik be a körömsáncba. Akár egyszerre az 5 körmöt is ki festheted nem fog elfolyni.A perfect day napokon van 15% kedvezmény , ilyenkor érdemes bevásárolni . Az ecsetek is kiváló minőségűek , én már csak ilyen ecsetet veszek mert csak minőséggel lehet gyorsan és szépen dolgozni . Természetes szőrű vált be nálam .
2020. márc. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!