Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Make Up PLazaról szeretnék...

Make Up PLazaról szeretnék rendelni alapozót. Melyik alapozó márkából érdemesebb rendelni, és miért? Barry M, Beauty UK, Decoderm, E. L. F. , MEME, Paese, Stargater, UMA, W7 Cosmetics? Vagy rendeljek inkább az Avontól? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

#Make UP Plaza vagy Avon? #melyik márka a jobb minőség #tartósság szempontjából?
2015. aug. 12. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ELF-et felejtsd el! USA-ban a százforintos boltokban kapható. Ha még éltél gagyi márkát, akkor ez az ELF az! Az aluljárókban is különbeket kapni. Nem is értem mi ez a nagy hype körülötte. Egy kínai ócskaság. Ráadásul teszter mennyiségű termékek és norm. árban adják. Akkor már inkább Avon, bár én azokat sem szeretem.


Ha alapozó, akkor szerintem a felsoroltak közül a Barry M Flawless alapozó, a MeMeMe, Paese, Stargazer.


Az UMA-t nem ismerem, de sok jót hallottam róla. Olcsó, de jó.

2015. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!