Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Világító rózsaszín körömlakk...

Világító rózsaszín körömlakk lebarnult kézen / lábon így nyár végén. Igen sokan csinálják. Férfi társaim, mit gondoltok erről? Szerintem elég gusztustalan. Kíváncsi vagyok, más is így látja? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Lányok, ne az legyen már, hogy mit képzelek, meg én vagyok a gusztustalan, mert így gondolom... Ez az én véleményem és kíváncsi vagyok arra, hogy a férfitársadalom erről hogy vélekedik. Felháborodást kérem mellőzni! Éppen ezért főleg férfiak válaszát várom.

2019. aug. 29. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy milyen színű, csak ápolt legyen. Ne legyen lenőtt meg lekopott, meg ne is legyen nagyon hosszú.
2019. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a szín lényegtelen. Tél vagy nyár ide vagy oda a lényeg hogy ápolt legyen.
2019. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne gusztustalan? Szerintem rendben van.
2019. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!