Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Anya nem engedi meg az orrpier...

Anya nem engedi meg az orrpiercinget. Egy ici pici pöttyöt szeretnék az orromba. De anya nem engedi met, mert szerinte nagyon cigányos. Nekem viszont nagyon tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2019. szept. 14. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Hány éves vagy? Mindegy, nekem se tetszik egy lányon se a piercing se a tetoválás.
2019. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már kislány. 16
2019. szept. 14. 20:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg tőle pár hónap múlva is, hátha, ha látja, hogy ezt régóta szeretnéd, megengedi.

Próbálkozz mondjuk 3 havonta. Ha harmadjára is visszautasítja az ötleted, akkor megvárod, míg 18 leszel, akkor már nem kell az engedélye.

2019. szept. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, hogy lenne-e olyasmi, amiért cserébe megengedi. Pl. javítasz a jegyeiden, munkát vállasz, stb. Gyűjtsd össze rá a pénzt, hogy lássa, hogy tényleg akarod. Várj vele néhány hónapot, aztán próbáld meg újra.

Ha így is elzárkózik tőle, akkor sajnos kénytelen vagy kivárni, hogy nagykorú legyél, mert akkor már nem kell a szülő engedélye.


Amit ne csinálj: ne próbáld magadnak megszúrni, és barát/barátnő se próbálja meg. Ne csináltasd meg egy tapasztalatlan, megbízhatatlan piercerrel csak azért, mert ő hajlandó vállalni szülői engedély nélkül is. Otthon is bajba kerülhetsz ezek miatt, de ami még fontosabb: ha nem rendes szalonban szúrják, nagy a fertőzésveszély, és egyáltalán nem biztos, hogy szép lesz.

2019. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

Én az engedélye nélkül csináltam meg...

Azóta a fülem is ki lett tágítva, tetoválásom is van. Úgyis belenyugszik hidd el. És jobb ha ott van mikor csináljak minthogy magadnak csináld mint ahogy én tettem az összessel. Valamennyire érteni kell hozzá.

Próbáld mrg neki így előadni


16/L

2019. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Tényleg "cigányos", csak indiaiak csinálják, az ő hagyományuk.

Ott fog maradni a helye, ha már nem fog tetszeni. És vannak felragasztható kis pöttyök is, amikkel nem csinálsz lukat az orrodba.

Azon kívül nem okos dolog az anyukád háta mögött csinálni, elveszítheted a bizalmát, teljesen jogosan.

2019. okt. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megengedte anya 😍 nagyon sokaig mondogattam neki, vegul beleegyezett. A heten megyek csinaltatni
2019. okt. 20. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező, ne hallgas #8 véleményére!

Azóta valószínű megvan a piercinged, viseld boldogan!😇🤗

2019. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!