Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fekete, vagy a sötétbarna...

Fekete, vagy a sötétbarna henna festék lenne a jobb?

Figyelt kérdés

Eurós boltban láttam 600 Ft-ért szemöldök henna festéket, sötétbarna és fekete színben. Hajam ~ olyan gesztenyebarna színű, szemöldököm viszont jóval világosabb, ritkább. Melyik lenne jobb, ha a barna színűt venném meg, ill tovább hagynám fent, vagy a feketét, kevesebb ideig. Még nem vettem festéket, csak gondolkodom rajta, unom már a naponta történő formázást, stb.

/nem szeretnék mű-hatású szemöldököt./


2019. szept. 22. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először a sötétbarnát próbáld ki. Ha világosnak találod akkor még tudod sötétíteni de ha a feketét próbálod ki elsőnek és túl sötétnek találnád akkor nem tudsz rajta világosítani, meg kellene várnod míg lenő/kikopik.
2019. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!