Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Sötétbarna hajat befogja a szőke festék?

Ilyesmi a mostani hajam szine

[link]

Es ilyet szeretnék

[link]

Szerintetek milyen lenne az eredmeny?

jan. 11. 23:00  Privát üzenet  

A válaszok

Az elso es legfontosabb tippem, hogy semmikepp se probalkozz magadnak/ otthon hazilag kesziteni a frizurat. Ilyen sotet hajbol az ennyire hamvas szinte mar feheres hajszint nagyon nehez elerni. Hosszu folyamat, es rengeteg kemiai vegyanyag felhasznalasaval kell kiszivni minden szint a hajadbol, a hidrogen-peroxidos szokites soran. Ami nem csak a penztarcadnak nem tesz majd jot ( mert ha szep vegeredmenyt szeretnel olyan fodraszt is kell valasztani aki tenyleg ert hozza, es azok nem kicsit sem olcsok), masreszt valoszinuleg minimum 10cm- tol el kell majd bucsuznod a hajadbol mert teljesen szetroncsolodik,valamint hosszas folyamatok segitsegevel tudod majd csupan megkozeliteni azt az egeszseges haj szerkezeti allapotot ami elotte lehetett.

Egyaltalan nem ajanlom, de ha meg is belevagsz erdemes ezeket mindenkepp eszben tartanod, de a fodrasz is szerintem hasonlokat fog neked mondani.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 11. 23:45 Privát üzenet
Nem fogja be. Felkenheted a hajadra, de semmi nem fog rajta látszani.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 11. 23:59 Privát üzenet
Mustársárga lesz. (Tapasztalat :D)

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 12. 03:09 Privát üzenet
Hónapok mire eléred fodrásszal is. Nem tenném. Már szőkítettek egyszer nekem is. Nem lett szép. Olyan szép ez a barna amúgy. Elfogadnám.😊

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 12. 06:04 Privát üzenet

A szőke az nem befogja a hajat, hanem le kell szívni ahoz, hogy szőke legyen. Ez nem egy alkalom! Hosszú folyamat, a te hajadnak egy év is kell, mire ilyen színű lesz.

Otthon semmiképp nem tudod megcsinálni, mert gusztustalan lesz az eredmény és tönkre is teszed a hajad.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 12. 07:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen a válaszokat!😊

# 6/6Időpont jan. 12. 08:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek létezik, hogy valakinek ilyen a természetes hajszíne?
Ha régen szőke voltam, most is lehetek?
Szerintetek jó ötlet befesteni a hajamat szőkére? (több lent)
Van valami megoldás ha egy teljesen más színű és formájú szemöldököt szeretnék mint a sajátomé de nem szeretnék tetováltatni?
Syoss 13-0 leszívta a hajam világos vörösre, rá 1 hónapra ugyanez a festék a vöröset csak világosította de nem lett szőke?
SOS. Befestettem a hajam, de nagyon rossz! VÖRÖS. Mikor festhetem át újra?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!