Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Wishen minden gagyi copy?

Wishen minden gagyi copy?

Figyelt kérdés
Ha valami márkásabb terméket találok wishen jóval olcsóbban, mint a termék főoldalán, akkor az 100%, hogy másolat és a minősége is a béka segge alatt van?

2019. szept. 30. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Amiket eddig rendeltem, azok ár-érték arányban megérték. Szerinten nem olyan rossz. Pl. Az ecsetek kibszott jók, viszont a ruháknál nagyon oda kell figyelni, mennyire tűnik hitelesnek a kép és a leírás alapján. Kb. 10-20 dolgot rendeltem, eddig egyikben sem csalódtam akkorát.
2019. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Másolat. Az ár érték arány tényleg jó kB azt a minőséget kapod amennyit fizettél. Én is rendeltem már ecsetet mint az utolsó válaszoló nekem is már évek óta jók pedig olcsó volt. Az ilyen dolgokra jó de én ruhát nem vennék.
2019. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Táskát szeretnék venni. Nem baj, ha nem eredeti, csak nem lenne jó, hogy megveszem és 2-3 használat után esik szét. Kisebb dolgokkal én is jól jártam, de ez azért nagyobb tétel lenne.


www.wish.com/share/8113goskws


(remélem jó a link)

2019. szept. 30. 22:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. okt. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem érdemes a linkelt táskát sem megrendelni?
2019. okt. 2. 06:28
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nem lenne valami tartós, de ki tudja
2019. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!