Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik ezek az irreálisan magas...

Mik ezek az irreálisan magas áthúzott árak Wishen?

Figyelt kérdés

Felkeltette a figyelmemet egy reklám, ezért felnéztem wishre, és meglepve tapasztaltam, hogy kb minden terméknél, (még a visszajelzések alapján jónak értékelteknél is) ilyen kamu magas árak vannak áthúzva, mintha ilyen 95%-os akciók lennének, pedig nyilván sosem került egy wishen lévő nem túl minőségi szövetnadrág 40-50 ezer forintba... Ja meg, ugyanazokat a képeket látom kirakva több "bolt"-nál is. Akkor hogy van ez? Vagy ugyanazt a terméket árusítják? Hogy lehet valódi terméket/boltot kifogni? Vagy hogy lehet megállapítani, mit érdemes megrendelni?

Válaszokat, tanácsokat előre is köszi!



2019. febr. 4. 10:00
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
98%
Ha az lenne kiírva, hogy 100Ft-ról van 99-re leárazva, akkor feleannyian vennék meg. Pszichológia, marketing...
2019. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
Az a mézesmadzag. Én mindig elolvasom a véleményeket is és megnézem a képeket amiket a vásárlók töltöttek fel.
2019. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezekből élnek meg.
2019. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az áthúzott árak mind kamuk, az értékelések is, na meg a termékek. van 4 ismerősöm is akik rendeltek wishről, és mindannyiójuknak egy kalap sz*r terméket szállítottak le, 1-2 hónap alatt, ami ráadásul alig hasonlított a képre.
2019. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Illetve sokszor az eredeti termék ára, amit koppintanak. Értsd: Az eredeti Apple Watch iStyle-ból vásárolva 400 dollár lenne, a Wishről viszont a kamu alig működő vacak "okos"óra csak most csak neked 6 dollár. Az eredeti ruha amit valamelyik divatház árul 600 dollárba került, de a műanyag, sokkal rosszabb és kicsit se hasonló szemetet most 1 dollárért megveheted.
2019. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Feltűnően magas ár!!!!!!! 298€ helyet 98€ pl.
2019. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez durva, nekem is foltunt.
2019. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha az adott termek nem egyezik a fotón levo képpel, reklamalok és 100% ban vissza adjak az arat. Volt már ilyen.

Akik kometben irjak az adot termékről a negatív v morzitiv véleményeket szerintem valódiak, lehet hinni nekik.

Mindig írok a pontok most IS és sokat vásárolok.

A legtöbb 120€ volt de sok apróságot is vásárolok.

2019. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!