Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aki ért az alapozókhoz segíten...

Aki ért az alapozókhoz segítene nekem?

Figyelt kérdés

Kombinált bőröm van, érzékeny és kipirosodásra hajlamos. DE sajnos emellett problémás, főleg az államon. De néha homlokon is vannak pattanások.

Kipróbáltam az Estée Lauder Double wear alapozót és egyáltalán nem működik a bőrömmel. Nagyon kiszárad és még több pattit kihozott.

Szóval : nem szeretnék maszk hatású fullasztó alapozót, inkább hidratáljon és az bónusz lenne ha még a pattikat is kezelné. De főleg ne hozzon elő még többet :/

Előre is köszönöm!



2019. okt. 1. 19:35
 1/5 anonim válasza:
100%

Először is el kell mondanom, hogy együttérzek veled, sokáig szenvedtem én is az arcommal.

Viszont pár dolgot jobb, ha tudsz: az alapozó szárítja a bőrt, a tévhitekkel ellentétben nem okoz több pattanást (bőrgyógyásztól tudom), viszont mindenképpen olyan alapozót érdemes választani, amin keresztül tud levegőzni a bőröd, többségében már ilyeneket árulnak egyébként.

Szerintem sokkal többet érsz azzal,ha az arcodat kezeled krémekkel, amik csökkentik a faggyú termelést, hidratálják a bőrödet. Valamint amikor csak tudsz, legyél alapozó nélkül és használd ezeket a kêszítményeket

2019. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia :)

Köszi szépen a részletes választ.

Sajnos akárhogy ápolom a bőröm hormonálisan elojönnek ezek a csúnya pattik az államon :( 2het mulva megyek endokrinologushoz. Bőrgyógyász már mindent adott rá de ha fellangol akkor csúnya :/

Esetleg elmondod hogy te miket használsz a bőrödre? :)

2019. okt. 1. 20:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja ráadásul felnőtt huszonéves nő vagyok már és nem tini.
2019. okt. 1. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedbn inkább nőgyógyászhoz mennék. Az állon lévő pattanások nőgyógyászati problémára utalnak. Ezért lehetséges hogy tini korod után is ott vannak. Mikor nekem nőgyógyászati problémáim voltak akkor én is csak ott pattanásosodtam ki mindig.
2019. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen megyek endokrinologushoz 2het múlva.

De amúgy milyen nőgyógyászati gond okozhat ilyet? Mert nekem rendszeres a mensim stb. El nem tudom képzelni :( remélem nincs semmi komoly.

Megkérdezhetem hogy nálad mi volt a baj?

2019. okt. 3. 07:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!