Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zavaró a műszempillásnak ha...

Zavaró a műszempillásnak ha remeg a szemhéjam miközben le van csuka a szemem?

Figyelt kérdés

Először fogok menni és nem tudom, hogy így meg tudja e majd csinálni. Ha rákoncentrálok, hogy ne csináljam, akkor még rosszabb....

Van valaki ugyanígy ezzel?



2019. okt. 20. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Zavarja de ha emiatt nem tudja megcsinálni akkor fog szólni. Ki kell próbálni.
2019. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt igazából fejben kell gyakorolni. Én pilla festéssel voltam így. A tudat, hogy semmilyen körülmény közt nem nyithatom ki a szemem, amíg rajta van a festék csak mégjobban bepánikoltat, hogy kinyissam.
2019. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magnezium citratot igyal vizzel 1-2 pupos teaskanallal
2019. okt. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Pontosan mire jó a magnézium citrát?

2019. okt. 21. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem én írtam, de szerintem ideg nyugtató
2019. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonoom
2019. okt. 22. 06:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha keves a magnezium ,akkor az izom rangatozik. Mindenkinek!!!! Ez a magneziumhiany egyik tunete!!!
2019. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rangatozik mindig, ha lecsukom. En is attol tartottam, hogy teljesen el fogja lehetetleniteni a pillas munkajat. Aztan amikor ott voltam picit sem remegett. Szerintem azert, mert az also pillasor le volt ragasztva, vagy nem tudom.
2019. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!