Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Csak nekem nem tetszik...

Lányok! Csak nekem nem tetszik a balerina cipő?

Figyelt kérdés

Kinézetre se vagyok oda érte, de 1x ünnepség idejére rám adtak egyet és kényelmetlennek is éreztem.. Nem tudtam elviselni, hogy vékony a talpa és érzem "mi van a lábam alatt".. Közbe meg minden barátnőm cseszeget, hogy miért nem hordom, mert szerintük olyan jól néz ki.. Már kezdem kicsit abnormálisan érezni magam, hogy utálom a szandálokat és a balerina és a fedetlen cipőket.XD Amúgy fedett talpúakkal semmi bajom, a magassarkúkat is imádom.:D Más is van így ezzel? És tényleg MIÉRT VAN MINDENKI ODA A BALERINA CIPŐKÉRT? XD:D

18/L



2015. máj. 7. 21:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Szt jól néznek ki, nyilván egy magassarkú jobban mutat, de vannak olyan helyek ahová nem célszerű felvenni.
2015. máj. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

én is utálom a balerinacipőt is, meg a szandált is, nem vagy egyedül, nyugi :D

bár nekem a stílusomhoz se illene, bakancsot meg tornacipőt hordok :) magassarkúkból is van ami tetszik, de kényelmetlen, nem tudok benne járni, és elég magas lennék azokban, amik tetszenek :D

20L

2015. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Én pont azért szeretem,mert "érzem mi van a lábam alatt":D

De én eleve "mezítlábas" vagyok:D,itthon soha nics rajtam papucs,nyáron meg ha olyan helyen vagyok(mamáméknál a kertbe,eldugottabb,füves,tiszta részen),simán flangálok mezítláb,mert így kényelmes:D

De igazából szerintem ez is olyan,mint a többi cipőnél,ha jó a fazonja,akkor szép,ha rossz,akkor meg úgy nézel ki benne,mint egy leselejtezett barbi:)

2015. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
15%
Nekem sem tetszik, egyszer vettem, de azóta is csak a szekrényben van, mert semmihez nem áll jól szerintem. Olyan unalmas, semmilyen, még csak nem is nőies... nem tudom mihez felvenni, a sportos/nőies/szexi/vagány cuccaim egyikéhez sem jó. Az utcán akiken látom azokon is furán néz ki mindig. Bármi jobb ennél, szandálokból legalább vannak szépek. Azzal nincs bajom.
2015. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
"még csak nem is nőies" ez jó, csak nehogy rákapjanak a fiúk.
2015. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
9%
Nyugi már nem divat, csak vidéken.
2015. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
28%
Férfiak nagy részének se tetszik.
2015. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
61%

pesten is divat, sok csaj hordja.

én sem szeretem őket. nagyon kényelmetlenek, fél óra alatt megfájdul benne a lábam. általában formára sem tetszenek, a picit hegyesebb orrúak igen, de az is kényelmetlen.

2015. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%
Én azért hordom, mert eleve magas vagyok, így a 180cm-em mellé nem veszek fel magassarkút, mert akkor mindenki megbámulna.
2015. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a balerinacipők többsége nem tetszik, jellegtelenek, gagyik (főleg ami ez a sima műbőr, rosszabb esetben azzal a gagyi madzagmasnival). Van pár, ami csinos, különleges vagy akár aranyos. Amúgy a lábnak sztem amúgy jobbat tesznek azok a cipők, amiknek egy minimális sarkuk, de van, mert azok közelebb állnak a láb természetes formájához, mint a tök lapos talpú balettcipők.


Nekem egyébként a szandálokkal nincs bajom egyáltalán, bár jobban szeretem azokból a többpántos, kevesebb bőrt mutató darabokat, mert azok jobban tartanak :). De nekem is a zát cipők a kedvenceim, nekem azok elegánsabbak.

2015. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!