Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbevaló a fül felső részén...

Fülbevaló a fül felső részén porcba. Van szövődménye?

Figyelt kérdés

Anyukám nem akarja engedi, mert fél, hogy eltalál valami ideget és vmi bajom lesz..sztem ez hülyeség.

Ti mit mondtok?


2010. júl. 16. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem van , még télen csináltattam és az ég világon semmi baja nem lett ráadásul alig fájt:D állitolag akk lehet szövödménye ha lövik , nem szurják mer porcba löni nem szabad mer eltörhet begyulladhat , de ha szurják és rendes piercinges csinálja akk sztem nem lehet gond :D 16/F
2010. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem 2 is van, és lőtték ékszerésznél.

nem volt valami kellemes érzés (utána se) de mostmár nem fáj :D


és nagyon szépek ^^


15/L

2010. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejön,viszotn állítólag nagyon fáj.úgyhogy én nem csináltattam.de ha bírod a fájdalmat akk csináltass mert qrva jól néz ki.

na pacsii.

2010. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Én magamnak csináltam meg itthon, úgy megtetszett, és nem bírtam várni ^^

utánanéztem a neten, hogy hol vannak olyan pontok, ahova nem szabad(kép), és úgy csináltam meg sterilen, egyből a fülbevalót tettem bele, szal azzal szúrtam ki. Ha szakértő csinálja, nem lehet semmi baj, de ahogy mondták csak szúrni lehet, mert ha lövik akkor eltörhet a porc. Amúgy egyáltalán nem fáj mikor megcsinálják, csak utána, ha valami nyomja, szal egy pár napig nem tudsz azon az oldaladon aludni ahova csináltattad.

16/L

2010. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a bibi, hogy a világért se szuratnám.. xd

Csak a lövés mellett élek de nemhiszem h eltörne a porc nem vagyok cukorból..:D xD Köszi a válaszokat, ha anyu belemegy akkor csakis lövetem

2010. júl. 17. 09:31
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon kicsi az esély arra h eltörik a porc ;)
2010. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez megnyugtat, de remélem anyu megfogja engedni :)
2010. júl. 18. 12:23
 8/8 Domi-Baba válasza:
csináltass nyugidtan mond meg anyudnak h nyugi anyu nem lessz semmi bajom van több ismerősömnek és nekik sincs semmmi bajuk!nekem is van é semmi bajom=]
2010. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!