Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet komolyabb szövődménye...

Lehet komolyabb szövődménye annak, hogy császár után nem pihentem?

Figyelt kérdés
3 hete császároztak, de még időm sem volt lepihenni, csak szinte annyit amit éjszaka sikerül aludni 5-6 órát.
2011. jún. 24. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.Nem hiszem.Engem szombaton csaszaroztak,hetfon mar otthon voltunk.Csinaltam a dolgom amit kellett(mosas,fozes,takaritas) persze lassabban mint a megszokott de igy 8honap elteltevel semmi bajom.

Nem ertem pontosan mi nalad a pihenes?Egesz nap fekudni?Mert az nem ajanlott mozogni kell hogy gyorsabban regeneralodj.Megjegyzem 3-3,5orakat aludtam az elso 2honapban.Meg elek a hegem gyonyoru alig latszik.A hasizmom jobb mint regen.

2011. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak mindenki mondja, hogy később jön ki az ha most nem pihenek. Nem tudom mire gondolnak, de nem tudok lustálkodni. Egész nap kint lennék a levegőn.
2011. jún. 24. 10:19
 3/7 anonim ***** válasza:
A komoly szövődmény az lehet, ha a varrat szétreped, ha pl. nehezet emelsz. Annak nem lesz szövôdménye, ha nem alszol :) A testednek most szüksége van sok energiára a felépüléshez, tejtermeléshez, átálláshoz a baba ritmusára, ezért ne hajtsd túl magad, használd ki ha van segítséged. De nem kell feküdni, lehet sétálgatni, könnyebb házimunkát csinálni (bútortologást, létrázást inkább ne). Szóval ne erőlködj, de szerintem te érzed, mennyit bírsz.
2011. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam pihenni hisz nem volt segítségem a baba meg nem tudja magát ellátni. .O Nem lett semmi baj belőle. Már 2,5 éves és jön a kis tesó.
2011. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, 2 éve volt hogy császárral szültem és nekem is ugyanezt mondták mint neked:) na most így 2 év után nem volt semmi baj, heg alíg látszik, én jól vagyok úgyhogy gondolom nem lesz semmi bajod, de azért ha tudsz pihenj:)
2011. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem októberben lesz 3éve,hogy császároztak,ez volt a 2. . Én sem tudtam pihenni,de nekem lett is következménye,pénteken engedtek ki,én otthon csináltam amit kell,hétfőn éjszaka már az ügyeleten voltunk,szétnyílt a seb,folyt a sebből a vér.... aztán 3hónapig jártam kezelésekre,mire helyre jött ! Augusztusban lesz a 3.császárom,én most 1hétig nem fogok semmit sem csinálni(házi munkát) nem szeretnék ismét így járni:(

Szerintem neked 3hét után már nem hiszem,hogy lesz valami :)

Minden jót

2011. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia, anyum is azt mondta (és mindegy hogy császár vagy sem) hogy szülés után pihenni kell! engem is császároztak de én még kevesebbet aludtam, pihentem mint te. a lányom koraszülött volt így minden hajnali négykor már a kórházban voltam az első etetésre és este kilenckor indultam haza. utána intéztük a bevásárlást, neten néztem azután hogy mi is vár ránk. 3 hétig míg bent volt napi 3-4 órákat tudtam csak aludni. most lassan 11 hónapos és szerencsére nekem semmi bajom nincsen. a hegem gyönyörű szép, éppen tegnap néztem, már csak egy világos fehér csík látszik.


ne aggódj, amit bírsz csináld meg, de tény hogy nehezet ne emelj két hónapig.


jó babázást :)

2011. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!