Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kicseréltem a fülbevalómat...

Kicseréltem a fülbevalómat piercingre, mert a fülbevalóm leesett a lefolyón, mást meg nem találtam. Mér "szárad" rá a bőr?

Figyelt kérdés
Karika piercing, ha ötpercig nem nyúlok hozzá, és megmozditom, akkor érezni hogy a bőr már "kapaszkodik a piercingen", vagy én nemis tudom hogy elmondani, és akkor elengedi a bőrt, elég száraz :S Amúgy friss (másfél hetes kb) volt a lyuk, lehet még nemvolt begyógyulva teljesen? A piercing 1,6 mili vastag, de amúgyis tágitani akarom majd. Most akkor alhatok így? Mert hát éjszaka alatt nemtudom majd mozgatni :D És ha reggelre már megse fogom tudni mozditani a piercinget? :D
2010. júl. 16. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A fülbevalót kb egy hónapig nem ajánlott cserélgetni. De már nem tudsz mit tenni, vagy kiveszed aztán benő, vagy megpróbálod lefertőtlenítve bennhagyni egy órára, nekem még nem volt ilyesmim...
2010. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
term. lefertötlenitettem mindent mint mindig. amúgy egyik ismerösöm adott egy patkó piercinget, ami vékonyabb mint az enyém, és ezt beraktam. erre nem szárad rá :) szoval probléma megoldodott. mostmár csak várni kell mig begyogyul :)
2010. júl. 16. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:

azért mert tágítja:) ez normális. am jó hogy kicsit vékonyabbat tettél bele, így nem zavarod jobban.

sok sikert a tágításhoz:D

L/16

2010. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de még nem tágítom :D még várok vele...
2010. júl. 16. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!