Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudnám eltitkolni a...

Hogy tudnám eltitkolni a fülbevalómat a szüleim elől?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, szeretnék fülbe karikát vagy patkót, de azt hallottam, hogy nem szabad kiszedni egy ideig. Arra lennék kiváncsi, hogy tudnám eltitkolni egy darabig a szülők és a suli elől. Ráadásul a hajammal sem tudom eltakarni, mert kétoldalt szinte kopasz vagyok.
2011. ápr. 9. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Birkózz egy kicsit a kutyával, majd panaszkodj, hogy megharapott és ragaszd le a füled. Bár több hétig ez nem fog bejönni...

Egyébként miért kell eltitkolnod?

2011. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
miért kellene eltakarni ?
2011. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
beszéld meg velük, hogy fülbevalót akarsz, vagy hordj sapkát, mondjuk már jön a nyár
2011. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
lehetetlen eltakarni.. :S
2011. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mégis minek csináltatnál egyáltalán fülbevalót ha még hordani sem mered? Valahogy nem értem.. meglátják, lehet hogy nem tetszik majd de 1 hét csodálkozás után megszokják. Nem nagy dolog.
2011. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazából csak addig kéne eltakarni ameddig be nem gyógyul, utána már tökmindegy.
2011. ápr. 10. 07:22
 7/13 A kérdező kommentje:
ja és köszi a válaszokat :D
2011. ápr. 10. 07:23
 8/13 anonim válasza:
az egyik tanáromnak volt az orrában pc, mivel elköltözött így már nemtudott egyetemen tanítani általános suliba kelet jönnie, és ott szóltak neki az orr pc miatt.. és már megvolt neki egy jó-idje, kb- fél év.. és ahogy elkezdte azt csinálni, hogy kiveszi, munka után beteszi, begyulladt.. szóval felejtős, hogy ki be kapkodom!!!
2011. ápr. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
értem, és kösz a választ :D
2011. ápr. 14. 14:58
 10/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem is ki-be rakosgatni szeretném, hanem addig bennetartani amíg be nem gyógyul.
2011. ápr. 15. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!