Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Adventi kalendáriumot szeretné...

Adventi kalendáriumot szeretnék venni. Melyiket javasoljátok? Ti honnan rendeltek vagy vesztek?

Figyelt kérdés
Lassan ott a december és beszeretnék szerezni egyet mert tavaly lemaradtak róla :( oylat szeretnék amibe értelmes dolgok vannak. Es ne legyen horror árban sem.

2019. okt. 23. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg sajnos. De ha mindenképpen szeretnél akkor nézd meg előtte a honlapon, hogy mi van benne
2019. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én régóta szerettem volna. Nagyon jól néznek ki az ilyen kalendáriumok, elég sokat kaszálnak velük nem csak a kozmetikai cégek, hanem a a PR-osaik is.

DE: Én megnéztem a Makeup Revolution idei összes ilyen termékét (egyik legjobb, megfizethető árú kedvenc márka szerintem gyönyörű palettákkal), de egyiket sem venném meg, mert egy a egyben elüt a színvilágomtól és a stílusomtól. Most mindenhol ezek a bordós-narancsos színek mennek, ami hideg nyárként nem igazán kedvez nekem. Az Essence csomagolásának hidegebb, pasztelles színvilága inkább menne hozzám annak ellenére, hogy minőségileg nem rajongok a termékeikért... de ott a tartalom totálisan elüt tőle szintén!

Egy-egy szimpatikus termékért meg nem fogok beruházni rá, hogy utána a 80%-át ne tudjam kihasználni.

Akkor inkább külön-külön megvásárolom azt, ami tetszik, és egyesével berakosgatom magamnak egy már meglévő, gyermekoromból maradt kalendáriumba december minden napjára.

2019. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Body Shopnak nagyon jó van, de szerintem sajnos az veszettül drága :/
2019. okt. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a Revolution kalendáriumát néztem, nekem pont jó lenne a tartalma, és most le is van árazva PinkPandán, de sajnos most nem fér bele, teljes áron meg pláne. Néztem az Essence-et is, de ott a tartalom nem igazán jön be, utánanéztem néhány dolognak és olyan színük volt, amit én nem használnék, így meg felesleges lenne megvenni.

Még a Catrice-en gondolkozok, annak nincs olyan vészes ára és szeretem is a termékeiket. De azért még mindig a Revolution tetszik a legjobban. :/

2019. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is a Revolution tetszik nagyon :)
2019. okt. 29. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!